Американські "коняки" добре показали себе на українських коліях, - "Укрзалізниця"

Тепловози безпроблемно проїжджають понад 650 кілометрів щодоби

Середньодобовий пробіг тепловозів General Electric ТЕ33АС на українських залізницях досяг 651 кілометра, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання "Магістраль".

За даними відділу експлуатації локомотивної служби Придніпровської регіональної філії, в середньому з початку місяця тепловози ТЕ33АС за добу проходили 535 кілометрів по Придніпровській та 619,3 км — на всіх дільницях експлуатації на трьох залізницях.

"Зокрема 20 лютого він досяг позначки у 651 км. Це свідчить про ефективне використання нового тягового рухомого складу", - йдеться у повідомленні.


Хіти тижня. Гроші заморозять по всій країні: Банкіри попереджають про можливі конфлікти з клієнтами

вівторок, 21 січень 2020, 13:00

Українські підприємці не можуть вільно розпоряджатися своїми заробленими коштами. Всьому виною постанову НБУ №162, яке заробило 3 січня 2020 року і внесло зміни до Інструкції про порядок відкриття та закриття рахунків клієнтів банків і кореспондентськи...

В Україні різко подорожчають авто через новий податок: За що доведеться платити (відео)

вівторок, 21 січень 2020, 10:59

В Україні новий податок на продаж автомобілів може збільшити вартість авто на вторинному ринку на 5%. Про це розповів у ефірі ObozTV екс-заступник міністра інфраструктури Олександр Кава, передають Патріоти України. Як пояснив колишній чиновник, уряд і...