
Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко після зустрічі з послом Японії в Україні Шігекі Сум, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Кабінету міністрів.
"Враховуючи успішний досвід співпраці за проектом модернізації Бортницької станції аерації, японська сторона розглядає напрямки з реконструкції доріг, мостових переходів, полігонів із захоронення твердих відходів тощо", - розказав Зубко.
Він підкреслив, що під час зустрічі йшлося про можливість участі японського капіталу у реконструкції дорожньо-транспортної та портової інфраструктури.
За даними відомства, сторони обговорили можливість залучення в Україну японської експертної допомоги щодо розробки стратегії розвитку систем водопостачання та поводження з відходами.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...