''Благополуччя РФ зарите в Кримському мосту'': Економіст вказав, звідки прийде кінець ''казки Путіна''

Реальні доходи росіян не можуть виринути з мінусової площини п'ять років поспіль.

Кримський міст. Фото: РБК.

Реальні доходи населення Росії вже п'ять років падають, що пов'язано з міжнародними санкціями проти Москви через анексію Криму, зазначають Патріоти України.

Як написав економічний експерт Андрій Колесников в блозі для New Times, причиною нинішнього занепаду Росії також є Кримський міст. "Замість острова Буяна в нашій російської антинародній казці – півострів Крим. Там все це і зарито в Керченському мосту. Тут і казці кінець...", - написав він.

Економіст підкреслив, що іпотека – один з найважливіших інструментів управління країною поряд з продажем зовнішніх і внутрішніх загроз і прирівнянням маневрів на Донбасі і в Сирії до Великої Вітчизняної війни. "Реальні доходи населення не можуть виринути з мінусової площини п'ять років поспіль. Нічого не нагадує? П'ять років. Рівно стільки ми живемо з анексованим Кримом. Порушення міжнародних законів розв'язало руки в порушенні законів ринку.

Казці давно вже прийшов кінець. Її анестезуючу дію продовжили за рахунок Криму. Тепер ми всі розплутуємо плоди животворящого політичного клімату півострова Буяна. Економічні та історичні наслідки наступають поступово. У історії часу багато. Навіть більше, ніж у "довгої держави" Путіна. Хоч і голка в яйці, а яйце в качці", - додав Колесніков.

Переказати гроші з-за кордону: "ПриватБанк" розповів про важливе новведення

п’ятниця, 17 січень 2020, 17:52

В Україні запустили новий сервіс онлайн-переказів. Тепер на картку "ПриватБанку" можливо перевести кошти з платіжної картки Visa будь-якого банку світу, передають Патріоти України. Гроші миттєво можна перераховувати з картки закордонного банку на картк...

Досить оптимістично: Український бізнес дав новий прогноз курсу долара на рік

п’ятниця, 17 січень 2020, 12:30

У порівнянні з попередніми кварталами девальваційні очікування бізнесу покращилися. Керівники українських підприємств очікують середнє значення обмінного курсу через 12 місяців на рівні 27,43 грн/долар. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням...