''Благополуччя РФ зарите в Кримському мосту'': Економіст вказав, звідки прийде кінець ''казки Путіна''

Реальні доходи росіян не можуть виринути з мінусової площини п'ять років поспіль.

Кримський міст. Фото: РБК.

Реальні доходи населення Росії вже п'ять років падають, що пов'язано з міжнародними санкціями проти Москви через анексію Криму, зазначають Патріоти України.

Як написав економічний експерт Андрій Колесников в блозі для New Times, причиною нинішнього занепаду Росії також є Кримський міст. "Замість острова Буяна в нашій російської антинародній казці – півострів Крим. Там все це і зарито в Керченському мосту. Тут і казці кінець...", - написав він.

Економіст підкреслив, що іпотека – один з найважливіших інструментів управління країною поряд з продажем зовнішніх і внутрішніх загроз і прирівнянням маневрів на Донбасі і в Сирії до Великої Вітчизняної війни. "Реальні доходи населення не можуть виринути з мінусової площини п'ять років поспіль. Нічого не нагадує? П'ять років. Рівно стільки ми живемо з анексованим Кримом. Порушення міжнародних законів розв'язало руки в порушенні законів ринку.

Казці давно вже прийшов кінець. Її анестезуючу дію продовжили за рахунок Криму. Тепер ми всі розплутуємо плоди животворящого політичного клімату півострова Буяна. Економічні та історичні наслідки наступають поступово. У історії часу багато. Навіть більше, ніж у "довгої держави" Путіна. Хоч і голка в яйці, а яйце в качці", - додав Колесніков.

Турецький експорт у РФ у першому півріччі досягнув восьмирічного максимуму, - західні ЗМІ

субота, 13 серпень 2022, 14:00

Експорт турецьких товарів до Росії у першому півріччі досяг восьмирічного максимуму у майже 3 млрд доларів. Про це пише Bloomberg, передають Патріоти України. Міністр транспорту Туреччини Аділь Караісмаїлоглу зазначив, що торгівля автомобілями з Росією...

Fitch і S&P погіршили рейтинг України до обмеженого дефолту

субота, 13 серпень 2022, 10:50

Нещодавно у Міністерстві фінансів заявили, що терміни погашення всіх 13 серій суверенних єврооблігацій буде продовжено на два роки. Купонні платежі також відтерміновуються на цей період. Таким чином Україна за ці два роки зможе зекономити майже 6 мілья...