''Благополуччя РФ зарите в Кримському мосту'': Економіст вказав, звідки прийде кінець ''казки Путіна''

Реальні доходи росіян не можуть виринути з мінусової площини п'ять років поспіль.

Кримський міст. Фото: РБК.

Реальні доходи населення Росії вже п'ять років падають, що пов'язано з міжнародними санкціями проти Москви через анексію Криму, зазначають Патріоти України.

Як написав економічний експерт Андрій Колесников в блозі для New Times, причиною нинішнього занепаду Росії також є Кримський міст. "Замість острова Буяна в нашій російської антинародній казці – півострів Крим. Там все це і зарито в Керченському мосту. Тут і казці кінець...", - написав він.

Економіст підкреслив, що іпотека – один з найважливіших інструментів управління країною поряд з продажем зовнішніх і внутрішніх загроз і прирівнянням маневрів на Донбасі і в Сирії до Великої Вітчизняної війни. "Реальні доходи населення не можуть виринути з мінусової площини п'ять років поспіль. Нічого не нагадує? П'ять років. Рівно стільки ми живемо з анексованим Кримом. Порушення міжнародних законів розв'язало руки в порушенні законів ринку.

Казці давно вже прийшов кінець. Її анестезуючу дію продовжили за рахунок Криму. Тепер ми всі розплутуємо плоди животворящого політичного клімату півострова Буяна. Економічні та історичні наслідки наступають поступово. У історії часу багато. Навіть більше, ніж у "довгої держави" Путіна. Хоч і голка в яйці, а яйце в качці", - додав Колесніков.

Хіти тижня. Що краще не купувати під час карантину: Експерти назвали найнебезпечніші угоди

середа, 1 квітень 2020, 1:00

Під час кризи активізуються шахраї – фінансові піраміди, які обіцяють величезний заробіток, сумнівні фонди. У розпал карантину через пандеміїю коронавірусу і початку світової економічної кризи аналітики радять скоротити споживання і утриматися від ризи...

Чеська пропозиція обійшла БТР-4М на індонезійському тендері

середа, 1 квітень 2020, 0:25

Зараз відомо про замовлення 23 бронетранспортерів Pandur II для Індонезії, що будуть зібрані на підприємстві замовника впродовж 2021-2022 років. Відповідний контракт на”декілька мільярдів чеських крон” було підписано у грудні 2019 року. Поставки бронет...