Благословенне ембарго: ЄС заміщує некондиційну бразильську курятину на українську

За перше півріччя поточного року Україна збільшила експорт м'яса птиці до країн ЄС на 90,6% - до 50,2 тис. тонн.

Ілюстрація:agropolit.com

Європейський Союз компенсує дефіцит бразильської курятини на ринку за рахунок України і Таїланду. Про це повідомляють Патріоти України.

"Україна і Таїланд є основними країнами, які компенсують заборону на імпорт бразильської курятини, введений ЄС. У січні-травні поточного року обсяги експортованих в Європу виробниками птиці з цих двох країн, показали значне зростання, в порівнянні з періодом січень-травень 2017 року", - говориться в повідомленні.

Зокрема, Україна збільшила експорт м'яса птиці на 90,6% - до 50,2 тис. тонн, Таїланд - на 13,2%, до 124 тис. тонн. Тим часом, Бразилія втратила майже 42% ринку птиці в ЄС.

ЄС обмежив імпорт бразильської курятини в квітні поточного року через невідповідність продукту санітарним нормам.

Джерело: Euro Meat News

Буде прогнозувати курс? Нацбанк Румунії взяв на роботу відому астрологиню

п’ятниця, 12 серпень 2022, 10:44

Відома в Румунії 64-річна астрологиня Мінерва (справжнє ім’я - Ґабріела Діма) отримала посаду в Національному банку країни. Про це повідомляє HotNews.ro, передають Патріоти України. Про свою нову роботу “Мінерва” розповіла в подкасті музиканту Даміану ...

Правила для обмінників в Україні знову посилять, нардеп анонсував податкову новацію

п’ятниця, 12 серпень 2022, 9:37

В Україні планують ще більше посилити правила для обмінників. Їх можуть зобов'язати сплачувати авансом податок із прибутку у вигляді трьох мінімальних зарплат, тобто 19,5 тис. грн на місяць. Це може поповнити український держбюджет на мільярд гривень н...