Бо Каспій теж не "російське озеро": Україна розробляє бойові кораблі для армії ВМС Казахстану

Україна справедливо користується славою найпросунутішої в екс-СССР держави з розробки та будівництва віськово-морських кораблів різного тоннажу та призначення

Миколаївський ДПЦК розробляє кораблі для КазахстануКазахстан планує налагодити виробництво десантних катерів типу "Кентавр" за проектом миколаївського Дослідно-проектного центру кораблебудування, для потреб власних ВМС, зазначають Патріоти України.

Це стало відомо з оприлюдненого звіту Державної аудиторської служби України за результатами фінансового аудиту ДП "Дослідно-проектний центр кораблебудування", повідомляє Ukrainian Military Pages.

Технічний проект десантно-штурмового катеру проекту 58181, шифр "Кентавр", був розроблений ДПЦК у 2015-2016 роках. Проект отримав зацікавленість як з боку Міністерства оборони України, так і військового відомства Казахстану.

Уральський завод "ЗЕНІТ" (Казахстан) планує розпочати будівництво катерів цього типу для потреб національних військово-морських сил. Останнє листування з цього питання відбулось у серпні 2018 року.

​Кличко крокує в ногу з часом: Київське метро незабаром отримає вагони з кондиціонерами і безкоштовним Wi-Fi

середа, 26 червень 2019, 7:50

Новинку придбають за рахунок вигідних кредитів ЄБРР

"Тарпани": З початку своєї експлуатації вони проїхали 3,5 млн кілометрів

середа, 26 червень 2019, 6:10

Потяги “Тарпан” освоїли практично всі основні маршрути, на яких працюють Інтерсіті +. Потяги "Тарпан" проїхали 3,5 млн км з початку експлуатації. Про це пише ЦТС (Центр Транспортних Стратегій) з посиланням на дані підприємства, передають Патріоти Украї...