"Биндеры, мы же братья!": У Росії раптом виявили, що без українських двигунів буде колапс на залізниці

Російські залізниці звернулися в Мінекономіки РФ з клопотанням про скасування заборони на ввезення українських електричних двигунів і генераторів.

РЖД опинилася в незручному становищі. Ілюстрація: Факти.

Російські залізниці (РЗ) звернулися в Мінекономіки РФ з клопотанням про скасування заборони на ввезення українських електричних двигунів і генераторів. За інформацією ресурсу Belprauda.org, своє звернення ініціатор скасування обмежень пояснює відсутністю виробництв подібної продукції в Росії, передають Патріоти України.

Таким чином, опинилася під загрозою інвестиційна програма «Придбання тягового рухомого складу на період 2019-2025 рр.», на освоєння якої російський бюджет готовий щорічно витрачати 50-60 мільярдів рублів.

І хоча РЖД обіцяє, що закупівля українських електричних двигунів і генераторів буде тимчасовим заходом - на період до запуску в Росії власного їх виробництва, скільки може зайняти реалізація такої програми імпортозаміщення, не уточнює. «Розглянути питання підтримки вітчизняних виробників в рамках імпортозаміщення, а на період реалізації проектів з клопотанням щодо скасування заходів, що забороняють ввезення в Російську Федерацію тягових електродвигунів і генераторів з підприємств України», - йдеться в тексті документа.

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...

Готуйте кишені: Українці по-новому будуть платити податок на нерухомість, перевірять вартість квартир кожного

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:27

В Україні податок на нерухомість будуть стягувати з урахуванням не метражу, а вартості житла. В результаті ті, хто живе в центральних частинах міст, буде платити більше. Про це розповів глава комітету податкової, митної та фінансової політики Данило Ге...