"Чекаємо завивань на мокшанських болотах": ​Ціни на нафту пробила чергове "дно"

Протягом 2019 року експерти передрікають ціну на нафту від $45 до ... $30 за барель

Вартість барелю марки Brent вперше з вересня 2017 роки опустилася нижче $53,23 доларів, знизившись ще на 2.61%. Ціна лютневих ф'ючерсів на нафту марки WTI опускалася до $45.53 за барель, що на півтора відсотка нижче рівнів четверга, зазначають Патріоти України.

Продажі сировини нарощуються із побоювання розширення видобутку сланцевої нафти в США, яке підірве зусилля ОПЕК і його партнерів, спрямовані на балансування ринку. Побоювання з приводу зростання світової економіки також чинять тиск на ціну сировини, навіть незважаючи на обіцянки голови ФРС Джерома Пауелла більш обережно підвищувати ставки в наступному році. Одночасно у продавців викликає тривогу той факт, що глава Китаю Сі Цзіньпін в нещодавній промові не запропонував ніяких нових реформ для стимулювання другої за величиною економіки світу.

Нафта приєдналася до глобальної розпродажу, яка охопила фінансові ринки по всьому світу після підвищення процентної ставки Федеральним резервом США. Загрози припинення роботи уряду США лише підсилюють економічну невизначеність.

Відома мережа в Україні втратила ключову ліцензію - заявили про закриття 53 АЗС

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:30

В Україні закрили 53 АЗС мережі Avantage7, яка позиціює себе як "паливний дискаунтер", заявили у самій мережі. Компанія втратила ліцензію на роздрібну торгівлю паливом для зазначеної кількості станцій. Водночас ЗМІ повідомляють, що заправки продовжують...

Хто з українців отримає надбавку до пенсії у жовтні: Озвучено суми та кому виплатять

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:22

У жовтні деякі категорії українців можуть отримати надбавку до пенсії. Зокрема, додаткові кошти передбачені через досягнення певного віку чи потребу в догляді. Наприклад, громадяни, яким виповнилося 80 років і більше, можуть отримати до 570 грн, переда...