Через звинувачення в аферах "Приватбанку" почались арешти активів Коломойського

Згідно з рішенням суду було заарештовано зерновий термінал на Одещині.

Ігор Коломойський. Фото:uapress.info

Печерський районний суд Києва заарештував зерновий термінал Бориваж в Одеській області, що належить компанії "Агротермінал Логістик", кінцевим бенефіціаром якої є Ігор Коломойський. Про це йдеться в рішенні суду по справі N757 / 52015/17-к від 7 вересня, передають Патріоти України з посиланнями на Ліга. Фінанси.

Суд задовольнив клопотання Генпрокуратури в рамках кримінального провадження щодо 19 млрд грн рефінансування НБУ для "ПриватБанку". Згідно з матеріалами справи 1 серпня вказане майно визнали речовим доказом у справі.

На думку слідства, актив могли придбати в результаті кримінального злочину. Тому прокурор звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту для недопущення його відчуження.

Хіти тижня. Технологічне та фінансове банкрутство російського ВПК: Доля "Армати" чим далі, тим цікавіша

субота, 24 лютий 2018, 23:05

Розпіарений росіянами танк «Армата» навряд чи доїде у війська. Перспективи російського танка Т-14 «Армата» залишаються туманними. Портал defence-blog.com повідомив про те, що Міноборони РФ оприлюднило нові дані щодо термінів і обсягу закупівель перспек...

Хіти тижня. Грамотний тиск: Україна змусила Росію зупинити видобуток газу в Криму, - ЗМІ

субота, 24 лютий 2018, 22:00

Російська влада планує зупинити господарську діяльність на Одеському газовому родовищі, яке забезпечує Крим майже половиною власного видобутку газу. Через міждержавний спір з Україною в міжнародному арбітражі Росія збирається припинити видобуток на най...