"Чорна п’ятниця": Експерти розповіли, як магазини "кидають" своїх клієнтів на гроші

Не варто чекати великих знижок під час розпродажів "чорної п'ятниці", свідчать результати дослідження Which? Потрібно перевірити вартість товару, перш ніж робити покупки у момент розпродажів, повідомляють Патріоти України.

Аналітики простежили, як змінювалася ціна у 94 популярних товарів, які активно розпродували у "чорну п'ятницю" минулоріч. Йдеться про телевізори, камери і фітнес-трекери. У результаті дослідження виявилось, що 87% товарів продавали дешевше й іншої пори року.

Під час дослідження аналізували пропозиції у Currys PC World, Amazon, John Lewis і Argos. У них 46% пропонованих товарів продавали дешевше за 6 місяців після "чорної п'ятниці".

Як правило, за 2 тижні до розпродажів магазини піднімають вартість 76% товарів. Так, телевізор LG 60 "4K під час "чорної п'ятниці" на Amazon продавали за $1,023 тис. Пізніше ціну на нього знизили щонайменше на $ 64. У кінці грудня він подешевшав ще на $192.

Джерело: retailers.ua

"Нафтогаз" підтвердив відновлення транзиту російської нафти трубопроводом "Дружба"

четвер, 11 серпень 2022, 23:28

Україна відновила транспортування російської нафта по південній ділянці нафтопроводу "Дружба" в напрямку Словаччини та Угорщини. Про це йдеться в заяві "Нафтогазу", передають Патріоти України. "4 серпня АТ "Укртранснафта" вимушено зупинило транзит росі...

Імпортозаміщення триває: У Росії замінять комп'ютери Raspberry Pi на вітчизняні Repka Pi

четвер, 11 серпень 2022, 21:00

Імпортозаміщення в росії викликає дедалі більше сміху. Цього разу там вирішили замінити компактні одноплатні комп'ютери Raspberry Pi на власний аналог, який обіцяють зробити продуктивнішим на 20 відсотків. Назвали його Repka Pi, інформують Патріоти Укр...