Для себе ще не заробили: Україна збирається побудувати корвет провідній потузі Латинської Америки

Вартість української пропозиції по 4-м корветам – $518 млн. Конкурентами українців є 8 іноземних консорціумів.
"Укрінмаш" збирається будувати корвет для Бразилії. Ілюстрація: Обозреватель.

Державна компанія "Укрінмаш" розказала деякі технічні деталі корвету Проекту 58300, що бере участь у тендері для Військово-морських сил Бразилії, передають Патріоти України.

Розробкою Проекту займалось миколаївське державне підприємство "Дослідно-проектний центр кораблебудування". Корвет завдовжки 112 м, водотонажність 2 650 т. Максимальна швидкість: 30 вузлів. Дальність плавання: 4000 миль при швидкості у 14 вузлів. Екіпаж: 110 осіб.

Також до проекту залучені українські та іноземні компанії з бразильського боку в українському проекті бере участь AMRJ - Арсенал Військово-морських сил Бразилії – корабле-ремонтний завод у м. Ріо-де-Жанейро.

Вартість української пропозиції по 4-м корветам – $518 млн. Конкурентами українців є 8 іноземних консорціумів. Командуванням Військово-морських сил Бразилії назве переможця тендеру 29 жовтня 2018 року.

Великий привіт Москві: Європа готова до зупинки транзиту газу через Україну

середа, 11 грудень 2019, 21:14

Польща та Словаччина зізналися, що давно готувалися до подібної ситуації. Польща готова до припинення транзиту російського газу в ЄС через Україну з 1 січня 2020 року. Про це заявили в нафтогазовій компанії PGNIG, передають Патріоти України. "У такій с...

Щоб не купувати сировину у Росії: В Україні будуватимуть дороги зі шлаку

середа, 11 грудень 2019, 20:32

Кабінет міністрів дозволив використовувати металургійні шлаки та золи в дорожніх роботах. Рішення було прийнято на засіданні уряду 4 грудня, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ліга.Бізнес. За словами глави міністерства Владислава Криклія, вж...