Для себе ще не заробили: Україна збирається побудувати корвет провідній потузі Латинської Америки

Вартість української пропозиції по 4-м корветам – $518 млн. Конкурентами українців є 8 іноземних консорціумів.
"Укрінмаш" збирається будувати корвет для Бразилії. Ілюстрація: Обозреватель.

Державна компанія "Укрінмаш" розказала деякі технічні деталі корвету Проекту 58300, що бере участь у тендері для Військово-морських сил Бразилії, передають Патріоти України.

Розробкою Проекту займалось миколаївське державне підприємство "Дослідно-проектний центр кораблебудування". Корвет завдовжки 112 м, водотонажність 2 650 т. Максимальна швидкість: 30 вузлів. Дальність плавання: 4000 миль при швидкості у 14 вузлів. Екіпаж: 110 осіб.

Також до проекту залучені українські та іноземні компанії з бразильського боку в українському проекті бере участь AMRJ - Арсенал Військово-морських сил Бразилії – корабле-ремонтний завод у м. Ріо-де-Жанейро.

Вартість української пропозиції по 4-м корветам – $518 млн. Конкурентами українців є 8 іноземних консорціумів. Командуванням Військово-морських сил Бразилії назве переможця тендеру 29 жовтня 2018 року.

Вставання з колін: ​Їжа в розстрочку стала масовим явищем серед росіян

вівторок, 20 серпень 2019, 19:39

Сфера роздрібної торгівлі на Росії, судячи з усього, так і не подолала кризу. Особливо це стосується торгівлі продовольчими товарами, обіг якої нижче докризових значень майже на 7%, випливає з матеріалів Центру макроекономічного аналізу і короткостроко...

Хіти тижня. Китайці вирощуватимуть аграрну продукцію: У КНР розкрили причину страшних пожеж, що вирують на сході Росії

вівторок, 20 серпень 2019, 18:30

На російському Далекому Сході, де жахливі пожежі знищують мільйони гектарів лісу, активно скуповують землі китайські бізнесмени. КНР, по всій видимості, має намір перетворити Сибір в донора сільгосппродукції. Слідом за Далеким Сходом, де китайські агро...