До рівня ЄС: Експерт пояснив, за яких умов в Україні можуть підвищити зарплати

Поки і населення, і зарубіжний бізнес відмовляються інвестувати кошти в Україну через поганий бізнес-клімат.

Ілюстрація: comments.ua

В Україні середня зарплата може досягти європейського рівня в результаті розвитку економіки, а для цього країні необхідний приплив іноземних інвестицій, заявив український підприємець і співзасновник громадського об'єднання "Нова країна" Валерій Пекар, повідомляють Патріоти України з посиланням на Апостроф.

"Вони (інвестиції. - ред.) створюють робочі місця, без створення робочих місць, без збільшення продуктивності праці не може бути збільшення зарплати", - сказав він.

За його словами, основними джерелами інвестицій в українську економіку є заощадження українців і іноземні вкладення. При цьому Пекар зазначає, що і населення, і зарубіжний бізнес відмовляються інвестувати кошти в Україну через поганий бізнес-клімат.

"У глобальному рейтингу економічної свободи Україна посідає 150 місце... В той же час на радарах інвесторів є перші півсотні країн, вони в них і інвестують. Хто буде вкладати в країну, яку відкинуло на 150 місце економічної свободи?" - резюмував він .

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...

"Кризи такого масштабу не було багато років": Польські фермери бідкаються на обвал цін на зернові

четвер, 21 вересень 2023, 9:32

На польському ринку зерна спостерігається стагнація і падіння закупівельних цін. Крім того, фермери сусідньої країни мають проблеми із закупівлею пального, повідомила Великопольська сільськогосподарська палата (WIR). . За даними WIR, дешевшають пшениц...