"Доба є критичною, але ми її проходимо": Керівництво "Нафтогазу" розповіло про зону небезпеки української ГТС

З 3 березня польський газ закриє критичний обсяг нестачі, що утворилас після диверсії Кремля

Українська газотранспортна система із 3 березня відновить роботу в нормальному режимі після того, як буде подолано дефіцит газу, який було викликано зниженням тиску на вході в ГТС через дії "Газпрому".

Про це заявив головний комерційний директор "Нафтогазу України" Юрій Вітренко, повідомляють Патріоти України. "Ця доба є критичною, але ми бачимо, що ми її проходимо. Із завтрашнього дня ми побачимо абсолютно стабільну роботу ГТС і зможемо повернутися в нормальний режим роботи, без будь-яких обмежень", - сказав він.

Вітренко додав, що стабілізації становища вдається досягти завдяки тому, що населення скоротило споживання газу, промислові підприємства перейшли від використання газу на електроенергію, а ТЕЦ перейшли на використання резервного виду палива - мазуту.

Посилки з України в ЄС доставлятимуть по-новому: Ось які правила переписали

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:38

З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...

Кожної ночі скрута наростає: У "Республике Крым" та "городе федерального значения" Севастополі окупанти запровадили режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру"

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:00

На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...