Добити Путіна: США готують нові санкції проти Москви

З такою ініціативою виступив комітет Палати представників у справах озброєнь.

Ілюстрація: censor.net.ua

Конгрес США запропонував ввести нові санкції відносно постачальників російського оборонно-промислового комплексу, повідомляють Патріоти України.

У документі пропонується наділити президента США повноваженнями щодо введення санкцій щодо осіб, які надають підтримку оборонної промисловості Росії.

Зокрема, мова йде про ланцюжок поставок в областях ОПК, пов'язаних з розробкою або виробництвом основного військового обладнання. Крім того, санкції можуть бути введені відносно урядів держав, які купують подібне озброєння у російської сторони, відзначається в документі.

Санкції можуть бути відкладені в разі демонстрації кроків щодо зниження залежності від російського оборонного сектора або якщо постачальники підтвердять свою діяльність в інтересах національної безпеки США.

Бензин на АЗС різко подорожчав: Експерти дали прогноз, як зміняться ціни протягом тижня

вівторок, 20 жовтень 2020, 22:51

С​хоже, що після тривалої стабільності на паливному ринку ціни на заправках почали рости. Мережа АЗС групи «Приват» увечері 19 жовтня підвищила ціни на бензин і дизельне паливо на 1 гривню. Так, літр дизпалива і бензину марки А-95 в мережах «Укрнафта»,...

Інакше буде горе: Україну закликають терміново випустити ОВДП для виплати боргу виробникам зеленої енергії

вівторок, 20 жовтень 2020, 21:33

Представництво американського бізнесу зазначає, що інвестори в зелену енергетику виконали свої зобов’язання – пішли на зниження зеленого тарифу з 1 серпня 2020 року. "Наші члени вважають, що прийняття законопроекту №4151 про внесення змін до Закону "Пр...