
Попри те, що цього року на ремонт українських доріг виділили рекордну суму коштів, як виявилося, їх не вистачає навіть на будівництво основних автобанів. Принаймні, у подібному переконує виконуючий обов'язки очільника "Укравтодору" Славомир Новак, повідомляють Патріоти України з посиланням на znaj.ua.
За його словами, реконструкція нібито може початися тільки тоді, коли ми отримаємо фінансову допомогу від Європи.
"Автобани - інша історія. На їх будівництво потрібне європейське фінансування. Наразі я не бачу в Україні таких ресурсів, які б дозволили нам їх будувати", - заявив він.
Щоправда, Новак планує мінімальні роботи, але результати, за його прогнозами, помітимо не раніше ніж за 4-7 років.
Слід відзначити, на будівництво автошляхів у бюджеті заклали 17,4 мільярда, а наступні роки планують поступово збільшувати цю цифру - до 2020-го вона сягне 70 мільярдів гривень, якщо вірити планам чиновників.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...