Друг Путіна відзначився несподіваною заявою про поставки газу з РФ

Президент Молдови Ігор Додон висловив зацікавленість у постачаннях російського газу в обхід України, повідомляють Патріоти України.

"Звичайно, для Молдови дуже важливо отримувати безперебійно енергоносії. Пам'ятаю початок 2009 року, коли я був віце-прем'єром і коли був заблокований транзит газу через Україну", - заявив Додон.

За його словами, це було дуже серйозною проблемою для країни. "Тому, якщо з'явиться додаткова можливість отримувати російський газ через інші альтернативні маршрути, для нас це цікаво", - зазначив Додон.

Президент Молдови також акцентував увагу на тому, що трубопровід Ясси - Кишинів дасть країні можливість мати менше ризиків, "виходячи з тієї ситуації, яка відбувається з транзитними країнами".

Рішення ухвалено: Європа передасть Україні доходи від російських активів у ЄС

вівторок, 21 травень 2024, 17:45

В Європі, де заблоковано чимало російський активів, нарешті схвалили передачу доходів від них на користь України. «В рамках ЄС ми ухвалили рішення щодо передачі Україні коштів, отриманих у результаті заморожування активів російського Центробанку. Тільк...

Для водіїв в Україні запровадять правила страхування, як у ЄС: Що передбачає

вівторок, 21 травень 2024, 17:30

В Україні змінять правила обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автострахування, автоцивілка). Зокрема, страхові суми поступово зростуть до європейського рівня (1 млн грн на одного потерпі...