Друзі Путіна втрачають кошти: У банківській системі ЄС скандали навколо відмивання російських "брудних грошей"

Капіталізація Danske скоротилася майже вдвічі з 2016 року, коли банк визнав свою роль в скандалі з відмиванням грошей.

Навіть у шведських банків проблеми через росіян. Ілюстрація: Рейтерс.

Все більша кількість європейських банків виявляються втягнутими в підозри про відмивання російських коштів, посилюючи скандал в галузі, яка все ще відновлюється після фінансової кризи, передають Патріоти України.

Звинувачення в підозрілих грошових переказах, в епіцентрі яких спочатку були датський Danske Bank A / S і шведський Swedbank AB, на цьому тижні також торкнулися австрійського Raiffeisen Bank International AG і як мінімум двох голландських банкыв. Капіталізація Danske скоротилася майже вдвічі з 2016 року, коли банк визнав свою роль в скандалі з відмиванням грошей.
Викриття виявили мережу банків, яка використовувалася для переказу коштів злочинних осіб в колишньому СРСР в західні країни, найчастіше через Естонію і Литву. Ведуться розслідування в країнах Балтики, США, Великобританії і країнах Північної Європи, але майже щоденні викриття змушують зробити припущення, що в плані масштабів порушень очікуються нові сюрпризи.
Папери Raiffeisen Bank International AG очолили падіння європейських банківських акцій після нової серії публікацій, знижуючись в ході торгів на 15 відсотків на тлі повідомлення фонду Білла Браудера Hermitage про те, що банк проігнорував тривожні знаки, які могли б допомогти зупинити відмивання коштів, одержаних злочинним шляхом в Росії . Акції голландських банків впали після повідомлення в засобах масової інформації про те, що три найбільші кредитні організації використовувалися групою, що отримала назву «пральня Трійки», для виведення коштів з РФ.

Занадто дороге задоволення: Росіяни не зможуть пересісти на китайські автомобілі, - Reuters

субота, 25 березень 2023, 18:52

На тлі масових антиросійських санкцій, введених у зв'язку з вторгненням РФ в Україну, росіяни скаржаться на неможливість перейти на автомобілі китайського виробництва, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuters, ціни на китайські автомобілі вияв...

У Росії закінчуються гроші, вже влітку не буде чим покривати дефіцит бюджету, - економіст

субота, 25 березень 2023, 17:30

У Росії через високий дефіцит Фонд добробуту може закінчитися вже цього літа. Можливості покриття бюджетної діри скорочуються. Про це розповів виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин. За його словами, в росіян обмежені можливо...