Друзі Путіна втрачають кошти: У банківській системі ЄС скандали навколо відмивання російських "брудних грошей"

Капіталізація Danske скоротилася майже вдвічі з 2016 року, коли банк визнав свою роль в скандалі з відмиванням грошей.

Навіть у шведських банків проблеми через росіян. Ілюстрація: Рейтерс.

Все більша кількість європейських банків виявляються втягнутими в підозри про відмивання російських коштів, посилюючи скандал в галузі, яка все ще відновлюється після фінансової кризи, передають Патріоти України.

Звинувачення в підозрілих грошових переказах, в епіцентрі яких спочатку були датський Danske Bank A / S і шведський Swedbank AB, на цьому тижні також торкнулися австрійського Raiffeisen Bank International AG і як мінімум двох голландських банкыв. Капіталізація Danske скоротилася майже вдвічі з 2016 року, коли банк визнав свою роль в скандалі з відмиванням грошей.
Викриття виявили мережу банків, яка використовувалася для переказу коштів злочинних осіб в колишньому СРСР в західні країни, найчастіше через Естонію і Литву. Ведуться розслідування в країнах Балтики, США, Великобританії і країнах Північної Європи, але майже щоденні викриття змушують зробити припущення, що в плані масштабів порушень очікуються нові сюрпризи.
Папери Raiffeisen Bank International AG очолили падіння європейських банківських акцій після нової серії публікацій, знижуючись в ході торгів на 15 відсотків на тлі повідомлення фонду Білла Браудера Hermitage про те, що банк проігнорував тривожні знаки, які могли б допомогти зупинити відмивання коштів, одержаних злочинним шляхом в Росії . Акції голландських банків впали після повідомлення в засобах масової інформації про те, що три найбільші кредитні організації використовувалися групою, що отримала назву «пральня Трійки», для виведення коштів з РФ.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

Готуйте кишені: Українців у листопаді чекає новий курс долара, аналітик назвав ціну

четвер, 22 жовтень 2020, 9:53

У листопаді вартість американської валюти в Україні коливатиметься в межах 28,5-28,8 грн/$. Так, валюта може додати в ціні близько 20-30 копійок. Однією з основних причин, зазначає в коментарі аналітик Єгор Комов, є нова хвиля пандемії коронавірусу, п...