Дзвоніть у поліцію: Мінфін попередив українців про небезпечних шахраїв

Ілюстрація: telegraf.com.ua

Від імені Міністерства фінансів невідомі телефонують громадянам та пропонують компенсацію за минулу участь в акціонерному товаристві "МММ", повідомляють Патріоти України.

Як повідомляють на офіційному сайті відомства, шахраї представляються різними іменами та говорять, що відповідну "компенсацію" Мінфін зараз виплачує за рішенням суду. Далі повідомляють, куди слід приїхати, щоб поновити квитанції, та який "податок" для цього необхідно сплатити.

"Відповідно до статті 152 Цивільного кодексу України акціонерне товариство самостійно відповідає за своїми зобов'язаннями. Враховуючи те, що держава не брала на себе зобов'язань щодо здійснення будь-яких виплат акціонерам АТ "МММ", інформація про здійснення зазначених виплат Мінфіном є неправдивою", - зазначають у Мінфіні. Громадянам радять звертатися до правоохоронців.

"Метінвест" Ахметова та Новинського відновив поставки вугілля з РФ

понеділок, 11 листопад 2019, 21:30

Востаннє подібний імпорт здійснювався на початку літа цього року. Авдіївський коксохімічний завод холдингу "Метінвест" отримав погодження на поставки вугілля від російської компанії "Северсталь менеджмент". Про це стало відомо з даних Міністерства екон...

Криза "зеленої енергетики": "Укренерго" вдарить по найдинамічнішій галузі вітчизняного виробництва

понеділок, 11 листопад 2019, 21:05

Системний оператор НЕК "Укренерго" з огляду на швидкозростаючу кількість нових потужностей малопрогнозованої вітрової та сонячної генерації та недостатність маневрових потужностей в енергосистемі в кінці квітня - початку травня наступного року буде зму...