
З 1 січня 2019 року українські споживачі електроенергії будуть укладати договори на її постачання та розподіл. Про це розповіла на своїй сторінці у Facebook очільниця НКРЕКП Оксана Кривенко, повідомляють Патріоти України.
За словами Кривенко, у майбутньому році в країні введуть модель системи договірних відносин на роздрібному ринку електричної енергії − згідно із законом «Про ринок електричної енергії».
Зазначається, що з 2019-го всі енергопостачальні компанії будуть зобов'язані відокремити свою діяльність з розподілу електроенергії від інших видів діяльності вертикально інтегрованого підприємства (обленерго), у тому числі, і шляхом створення електропостачальника.
«Причому договір про постачання енергії передбачає її комерційний продаж споживачеві в якості товарної продукції», - підсумувала Кривенко.
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
Попри жорсткі санкції США на постачання передових мікросхем, у Китаї почався новий масштабний етап розвитку штучного інтелекту та робототехніки. Китайські розробники зуміли компенсувати дефіцит обладнання завдяки унікальній алгоритмічній ефективності, ...