
З 1 січня 2019 року українські споживачі електроенергії будуть укладати договори на її постачання та розподіл. Про це розповіла на своїй сторінці у Facebook очільниця НКРЕКП Оксана Кривенко, повідомляють Патріоти України.
За словами Кривенко, у майбутньому році в країні введуть модель системи договірних відносин на роздрібному ринку електричної енергії − згідно із законом «Про ринок електричної енергії».
Зазначається, що з 2019-го всі енергопостачальні компанії будуть зобов'язані відокремити свою діяльність з розподілу електроенергії від інших видів діяльності вертикально інтегрованого підприємства (обленерго), у тому числі, і шляхом створення електропостачальника.
«Причому договір про постачання енергії передбачає її комерційний продаж споживачеві в якості товарної продукції», - підсумувала Кривенко.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...