Говорять про покращення: Українцям знизили норми споживання газу

Кабмін знизив норми споживання газу на одну людину з нинішніх 9,8 до 3,29 "кубів" на місяць, повідомляють Патріоти України.

"Ми будемо захищати права людей і не давати нікому зловживати цими питаннями. Було 3,3 кубічних метрів на людину, чому сьогодні людина має платити за 9? Це втричі більше, ніж вони споживають. Тому ми зменшили стару норму ще на 0,1 кубометр - до 3,29", - заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

Він наголосив, що люди повинні платити справедливу ціну за справедливий обсяг газу. "Відповідне рішення прийняте сьогодні на засіданні уряду", - наголосив Гройсман.

США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії, Роснефти та Лукойла

субота, 27 червень 2026, 6:24

Останній waiver закінчився 16 червня. США відновили дію санкцій проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Про це заявив ...

Реалії "недонаддержави": Паливо різко подорожчало в Криму та низці регіонів РФ - ціни б'ють рекорди

субота, 27 червень 2026, 5:50

За останній тиждень найстрімкіше зростання цін на пальне в Росії та на тимчасово окупованих територіях України зафіксували в Криму, Дагестані, Чечні та Івановській області. Таких висновків дійшли журналісти видання «Вёрстка», проаналізувавши дані серві...