Говорять про покращення: Українцям знизили норми споживання газу

Кабмін знизив норми споживання газу на одну людину з нинішніх 9,8 до 3,29 "кубів" на місяць, повідомляють Патріоти України.

"Ми будемо захищати права людей і не давати нікому зловживати цими питаннями. Було 3,3 кубічних метрів на людину, чому сьогодні людина має платити за 9? Це втричі більше, ніж вони споживають. Тому ми зменшили стару норму ще на 0,1 кубометр - до 3,29", - заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

Він наголосив, що люди повинні платити справедливу ціну за справедливий обсяг газу. "Відповідне рішення прийняте сьогодні на засіданні уряду", - наголосив Гройсман.

Від цього залежить пенсія: Ось хто з пенсіонерів має підтвердити право на виплати

понеділок, 22 червень 2026, 10:42

Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади, переда...

Ситуація невтішна: Чому пенсії українців насправді зменшуються

понеділок, 22 червень 2026, 9:23

В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...