
Кабмін знизив норми споживання газу на одну людину з нинішніх 9,8 до 3,29 "кубів" на місяць, повідомляють Патріоти України.
"Ми будемо захищати права людей і не давати нікому зловживати цими питаннями. Було 3,3 кубічних метрів на людину, чому сьогодні людина має платити за 9? Це втричі більше, ніж вони споживають. Тому ми зменшили стару норму ще на 0,1 кубометр - до 3,29", - заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.
Він наголосив, що люди повинні платити справедливу ціну за справедливий обсяг газу. "Відповідне рішення прийняте сьогодні на засіданні уряду", - наголосив Гройсман.
Останній waiver закінчився 16 червня. США відновили дію санкцій проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Про це заявив ...
За останній тиждень найстрімкіше зростання цін на пальне в Росії та на тимчасово окупованих територіях України зафіксували в Криму, Дагестані, Чечні та Івановській області. Таких висновків дійшли журналісти видання «Вёрстка», проаналізувавши дані серві...