І це ще Зеленський не президент: Київський суд стягнув з одержавленого "ПриватБанку" 25 000 000 на користь Коломойського

"ПриватБанк", яким раніше володів олігарх, у 2017 році відмовився платити за кредитною іпотечною угодою з фірмою, кінцевим бенефіціаром якої, за даними ЗМІ, також є Коломойський.

Ігор Коломойський. Фото: Рейтерс.

Державний банк "ПриватБанк" має виплатити 24,98 млн грн кредитних боргів за іпотекою фірмі з Дніпра "Акватера". Рішення про це Господарський суд Києва ухвалив 18 грудня 2018 року, але відомо про це стало зараз, передають Патріоти України.

У мотивувальній частині документа йдеться, що кредитну угоду на суму 5 млрд грн було підписано у березні 2009 року між "ПриватБанком" та Національним банком України (НБУ). У травні 2014 року "ПриватБанк" підписав з "Акватерою" іпотечну угоду, яка стосувалася низки приміщень у Дніпрі, вартість яких оцінювали у 24,98 млн грн.

У 2017 році "Акватера" заплатила цю суму Нацбанку і стала вимагати від "ПриватБанку" компенсувати ці кошти. Банк цього не зробив, і фірма звернулася в суд. Рішенню за грудень 2018 року передувала низка засідань у різних судових інстанціях України.

"Укрінформ" стверджує, що кінцевими бенефіціарами ТОВ "Акватера", яке займається наданням в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, є бізнесмени Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський. Раніше вони були власниками "ПриватБанку".

Бензин на АЗС різко подорожчав: Експерти дали прогноз, як зміняться ціни протягом тижня

вівторок, 20 жовтень 2020, 22:51

С​хоже, що після тривалої стабільності на паливному ринку ціни на заправках почали рости. Мережа АЗС групи «Приват» увечері 19 жовтня підвищила ціни на бензин і дизельне паливо на 1 гривню. Так, літр дизпалива і бензину марки А-95 в мережах «Укрнафта»,...

Інакше буде горе: Україну закликають терміново випустити ОВДП для виплати боргу виробникам зеленої енергії

вівторок, 20 жовтень 2020, 21:33

Представництво американського бізнесу зазначає, що інвестори в зелену енергетику виконали свої зобов’язання – пішли на зниження зеленого тарифу з 1 серпня 2020 року. "Наші члени вважають, що прийняття законопроекту №4151 про внесення змін до Закону "Пр...