І знову - затягнути паски? Українцям приготували "сюрприз" з тарифами на опалення

Кабінет міністрів України має намір встановити граничний тариф для централізованого опалення, повідомляють Патріоти України.

"Ми проведемо аналіз і встановимо граничний тариф для України. Якщо хтось думає, що за рахунок бюджетних коштів він буде покривати свою безгосподарність, то цей період теж закінчується", – повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Глава Мінсоцполіткі також зазначив, що вважає незаконним виставлення облгазами рахунків за 30 місяців після рішення суду, яким було скасовано рішення про зниження урядом норми споживання газу.

Нагадаємо, 24 листопада 2018 року Нацкомісія із регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг схвалила підвищення тарифів на опалення у Києві. З 1 січня 2019 року тарифи для населення зросли приблизно на 22%. Нові платіжки кияни почали отримувати вже у лютому.

Ядерний шантаж РФ: Кремль може використати ЗАЕС як елемент "торгів" із Заходом

середа, 30 листопад 2022, 7:03

Тобто росія штучно нагнітає істерію з приводу можливого радіоактивного викиду, або пошкодження сховища відпрацьованого ядерного палива, яке розташоване на промисловому майданчику ЗАЕС. 27 листопада в ефірі телемарафону президент НАЕК "Енергоатому" Петр...

Підвищення пенсій українцям: Стало відомо, наскільки збільшаться виплати під час наступної індексації

вівторок, 29 листопад 2022, 17:30

У "воєнному" держбюджеті на 2023 рік уряд передбачив збільшення витрат на виплату пенсій. У зв'язку з цим запланована індексація, швидше за все, відбудеться завдяки фінансовій допомозі з боку іноземних партнерів, передають Патріоти України. За словами...