І знову - затягнути паски? Українцям приготували "сюрприз" з тарифами на опалення

Кабінет міністрів України має намір встановити граничний тариф для централізованого опалення, повідомляють Патріоти України.

"Ми проведемо аналіз і встановимо граничний тариф для України. Якщо хтось думає, що за рахунок бюджетних коштів він буде покривати свою безгосподарність, то цей період теж закінчується", – повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Глава Мінсоцполіткі також зазначив, що вважає незаконним виставлення облгазами рахунків за 30 місяців після рішення суду, яким було скасовано рішення про зниження урядом норми споживання газу.

Нагадаємо, 24 листопада 2018 року Нацкомісія із регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг схвалила підвищення тарифів на опалення у Києві. З 1 січня 2019 року тарифи для населення зросли приблизно на 22%. Нові платіжки кияни почали отримувати вже у лютому.

В уряді зробили заяву про зникнення грошей з банківських карток: Як вберегти свої заощадження

субота, 1 квітень 2023, 12:28

Банківські картки українців можуть будь-якої хвилини стати здобиччю шахраїв. Останнім часом в Україні почастішали випадки зникнення грошей з банківських карток громадян, передають Патріоти України. Потрібно запам'ятати кілька простих правил і неухильно...

"Грошей не буде": Західні експерти та російські олігархи вже бачать руйнацію російської економіки

субота, 1 квітень 2023, 11:59

Перші місяці повномасштабного вторгнення рф в Україну минулого року сприяли зростанню цін на нафту й газ, що принесло величезні прибутки москві, але ці дні минули, пише The Wall Street Journal, передають Патріоти України. «Російська економіка вступає в...