І знову - затягнути паски? Українцям приготували "сюрприз" з тарифами на опалення

Кабінет міністрів України має намір встановити граничний тариф для централізованого опалення, повідомляють Патріоти України.

"Ми проведемо аналіз і встановимо граничний тариф для України. Якщо хтось думає, що за рахунок бюджетних коштів він буде покривати свою безгосподарність, то цей період теж закінчується", – повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Глава Мінсоцполіткі також зазначив, що вважає незаконним виставлення облгазами рахунків за 30 місяців після рішення суду, яким було скасовано рішення про зниження урядом норми споживання газу.

Нагадаємо, 24 листопада 2018 року Нацкомісія із регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг схвалила підвищення тарифів на опалення у Києві. З 1 січня 2019 року тарифи для населення зросли приблизно на 22%. Нові платіжки кияни почали отримувати вже у лютому.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Долар розвернеться на 180 градусів після виборів: Еексперти спрогнозували, що буде з гривнею

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 0:10

В Україні після першого туру місцевих виборів почнеться плавне зміцнення гривні. Рух долара розвернеться на 180 градусів, а валюта опуститься до позначки близько 28,2 грн/$, передають Патріоти України. Як і чому зміниться вартість валюти . Долар колив...