Як купити валюту на смартфоні: У НБУ розкрили деталі нововведення (відео)

Закон "Про валюту і валютні операції", який набув чинності 7 лютого, дозволив українцям купувати валюту онлайн "із будь-якого гаджета". Про запровадження нового закону і його переваги розповів в ефірі ObozTV керівник проектів і програм Департаменту відкритих ринків Національного банку України Емал Бахтар, повідомляють Патріоти України.

"7 лютого ми запустили нову операцію, яку банки всюди запроваджують. Це онлайн-купівля валюти... Вам уже не треба йти в касу банку, стояти в черзі, купувати готівку й тримати її вдома. Ви можете просто зі свого гривневого рахунку онлайн купувати валюту, і вона буде у вас на валютному рахунку", – пояснив представник НБУ.

За його словами, тепер навіть не треба ходити за валютою у банк: "Ви можете в будь-якому місці з будь-якого гаджета в будь-який час зробити це і ризиків взагалі ніяких немає".

Бахтарі нагадав, що закон встановлює ліміт на онлайн-купівлю валюти фізичними особами в розмірі до 150 тис. грн на день. Також він зазначив, що люди з перших днів активно користуються новою можливістю: "Та сума, яку ми побачили в онлайн-купівлі – це люди, які не пішли купувати готівку. Загальний обсяг не змінився. Можливо, хтось тестував цю опцію, люди хотіли перевірити, як воно працює".

Джерело: Обозреватель

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...

Готуйте кишені: Українці по-новому будуть платити податок на нерухомість, перевірять вартість квартир кожного

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:27

В Україні податок на нерухомість будуть стягувати з урахуванням не метражу, а вартості житла. У результаті ті, хто живе в центральних частинах міст, буде платити більше. Про це розповів глава комітету податкової, митної та фінансової політики Данило Ге...