Японці у нас вірять: Корпорація Mitsubishi планує купити українські енергокомпанії

Продаж контрольних пакетів акцій українських компаній може початися у наступному році, орієнтовно у квітні-травні.
Корпорація Mitsubishi. Ілюстрація: met.biz.ua.

Японська корпорація Mitsubishi повідомила про плани купити контрольні пакети акцій українських енергокомпаній. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Інформатор.

Менеджер токійського офісу Mitsubishi під час зустрічі з очільником Фонду держмайна Дмитром Парфененком презентував енергетичні проекти компанії, зокрема, з потужною турецькою компанією «Calik», і зазначив, що корпорація має на меті розширення бізнесу у сфері енергетики, і тому цікавиться Україною.

У приватизаційних планах Фонду шість контрольних пакетів акцій обленерго. За словами керівника ФДМУ, їхній продаж може початися у наступному році, орієнтовно у квітні-травні. «Ми маємо час синхронізувати наші процеси з введенням Урядом RAB-тарифів, а інвестори – підготуватися до продажу», – зазначив він, зауваживши, що у цьому процесі немає політики, а є приватизаційна технологія, відпрацювання якої потребує певного часу.

За словами Дмитра Парфененка, «контрольні пакети акцій продаватимуться за допомогою радників, а жорсткої кваліфікації не буде». «У конкурсах візьмуть участь всі серйозні інвестори, які можуть бути покупцями українських державних об‘єктів», – наголосив він.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Норвегія виділить для України 1 млрд євро допомоги

п’ятниця, 1 липень 2022, 19:01

Норвегія виділить для України фінансову допомогу у розмірі близько 1 млрд євро. Про це заявив прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере на спільному з президентом Володимиром Зеленським брифінгу. . За його словами, Україна зможе отримати пакет допомо...