Японці у нас вірять: Корпорація Mitsubishi планує купити українські енергокомпанії

Продаж контрольних пакетів акцій українських компаній може початися у наступному році, орієнтовно у квітні-травні.
Корпорація Mitsubishi. Ілюстрація: met.biz.ua.

Японська корпорація Mitsubishi повідомила про плани купити контрольні пакети акцій українських енергокомпаній. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Інформатор.

Менеджер токійського офісу Mitsubishi під час зустрічі з очільником Фонду держмайна Дмитром Парфененком презентував енергетичні проекти компанії, зокрема, з потужною турецькою компанією «Calik», і зазначив, що корпорація має на меті розширення бізнесу у сфері енергетики, і тому цікавиться Україною.

У приватизаційних планах Фонду шість контрольних пакетів акцій обленерго. За словами керівника ФДМУ, їхній продаж може початися у наступному році, орієнтовно у квітні-травні. «Ми маємо час синхронізувати наші процеси з введенням Урядом RAB-тарифів, а інвестори – підготуватися до продажу», – зазначив він, зауваживши, що у цьому процесі немає політики, а є приватизаційна технологія, відпрацювання якої потребує певного часу.

За словами Дмитра Парфененка, «контрольні пакети акцій продаватимуться за допомогою радників, а жорсткої кваліфікації не буде». «У конкурсах візьмуть участь всі серйозні інвестори, які можуть бути покупцями українських державних об‘єктів», – наголосив він.

Туалетний папір "Обухів 65" масово підробляють: Експерти розповіли, як не придбати підробку та чим вона небезпечна

середа, 1 лютий 2023, 21:00

АМКУ через суди карає фальсифікаторів "народного паперу" мільйонними штрафами, однак споживач може захистити себе від підробки лише самостійно. Так, за даними АМКУ, підробкою "Обухів 65" займалося підприємство "Пейпер-Прод", з якого через суд за фальси...

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...