Японці у нас вірять: Корпорація Mitsubishi планує купити українські енергокомпанії

Продаж контрольних пакетів акцій українських компаній може початися у наступному році, орієнтовно у квітні-травні.
Корпорація Mitsubishi. Ілюстрація: met.biz.ua.

Японська корпорація Mitsubishi повідомила про плани купити контрольні пакети акцій українських енергокомпаній. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Інформатор.

Менеджер токійського офісу Mitsubishi під час зустрічі з очільником Фонду держмайна Дмитром Парфененком презентував енергетичні проекти компанії, зокрема, з потужною турецькою компанією «Calik», і зазначив, що корпорація має на меті розширення бізнесу у сфері енергетики, і тому цікавиться Україною.

У приватизаційних планах Фонду шість контрольних пакетів акцій обленерго. За словами керівника ФДМУ, їхній продаж може початися у наступному році, орієнтовно у квітні-травні. «Ми маємо час синхронізувати наші процеси з введенням Урядом RAB-тарифів, а інвестори – підготуватися до продажу», – зазначив він, зауваживши, що у цьому процесі немає політики, а є приватизаційна технологія, відпрацювання якої потребує певного часу.

За словами Дмитра Парфененка, «контрольні пакети акцій продаватимуться за допомогою радників, а жорсткої кваліфікації не буде». «У конкурсах візьмуть участь всі серйозні інвестори, які можуть бути покупцями українських державних об‘єктів», – наголосив він.

Дефіцит на професіоналів: Експерти розповіли, кому пропонують найвищі зарплати в Україні

неділя, 28 травень 2023, 17:28

Найбільшим попитом на українському ринку праці в 2023 році користуються кваліфіковані кадри. Роботодавці змагаються за професіоналів із досвідом та пропонують їм високі зарплати, передають Патріоти України. Які зарплати. Середній рівень зарплати цієї в...

США уникли катастрофічного дефолту, - президент Байден

неділя, 28 травень 2023, 14:54

Президент США Джо Байден досягнув принципової домовленості з Конгресом щодо підвищення ліміту держборгу, що дозволить країні нівелювати загрозу дефолту. Про це повідомляє пресслужба Білого дому, передають Патріоти України. Зазначається, що Байден і спі...