Японці у нас вірять: Корпорація Mitsubishi планує купити українські енергокомпанії

Продаж контрольних пакетів акцій українських компаній може початися у наступному році, орієнтовно у квітні-травні.
Корпорація Mitsubishi. Ілюстрація: met.biz.ua.

Японська корпорація Mitsubishi повідомила про плани купити контрольні пакети акцій українських енергокомпаній. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Інформатор.

Менеджер токійського офісу Mitsubishi під час зустрічі з очільником Фонду держмайна Дмитром Парфененком презентував енергетичні проекти компанії, зокрема, з потужною турецькою компанією «Calik», і зазначив, що корпорація має на меті розширення бізнесу у сфері енергетики, і тому цікавиться Україною.

У приватизаційних планах Фонду шість контрольних пакетів акцій обленерго. За словами керівника ФДМУ, їхній продаж може початися у наступному році, орієнтовно у квітні-травні. «Ми маємо час синхронізувати наші процеси з введенням Урядом RAB-тарифів, а інвестори – підготуватися до продажу», – зазначив він, зауваживши, що у цьому процесі немає політики, а є приватизаційна технологія, відпрацювання якої потребує певного часу.

За словами Дмитра Парфененка, «контрольні пакети акцій продаватимуться за допомогою радників, а жорсткої кваліфікації не буде». «У конкурсах візьмуть участь всі серйозні інвестори, які можуть бути покупцями українських державних об‘єктів», – наголосив він.

Стало відомо, чим платить Путін країні Кім Чен Ина за поставку солдат і зброї

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:55

З березня 2024 року Росія поставила Північній Кореї більше мільйона барелів (56 тисяч тонн) нафти, ймовірно, розплачуючись за військову підтримку, пише BBC із посиланням на дані британського дослідницького центру Open Source Centre, передають Патріоти ...

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...