Є мільярд: МВФ сьогодні дуже порадував керівництво України

Президент України впевнений, що міжнародна єдність і солідарність – це найкраща відповідь на триваючу агресію Росії та спроби дестабілізації України з боку Кремля.

Петро Порошенко та Крістін Лагард. Фото: Фейсбук.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила рішення про виділення Україні траншу в розмірі $1 млрд. Про це повідомив президент України Петро Порошенко у Facebook, передають Патріоти України.

"Рада директорів МВФ ухвалила рішення про виділення Україні одного мільярда доларів. Це чергове визнання українських реформ!" – підкреслив президент.

"Вперше в історії відносин України з МВФ наша держава отримала четвертий транш в рамках однієї Програми розширеного фінансування МВФ. Ми спільно створили цю історію успіху і, вірю, продовжимо співпрацю з метою виведення України на стійкий тренд зростання. Щиро дякую Christine Lagarde, директору-розпоряднику Міжнародного валютного фонду, за її особисту відданість і віру в успіх програми розвитку України", - додав він.

Угорщина заявила, що Україна "не отримає і копійки" з бюджету ЄС, доки не виконають їхню вимогу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:30

Глава адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Сергій Гуйяш заявив, що Україна не отримає жодної копійки грошей з бюджету ЄС, доки повне фінансування не отримає сама Угорщина. Справа в тому, що для фінансової допомоги Україні потрібна згода всіх країн-Є...

Підтримка не ослабне: Палата представників США схвалила виділення Україні $300 млн

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:22

Палата представників Конгресу США пізно вечері у четвер проголосувала за виділення Україні 300 мільйонів доларів на підтримку України. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico,передають Патріоти України. Хоча обидва проєкти були ...