"Є проблема": У Пенсійному фонді пояснили, чому затримують виплату пенсій

Пенсійний фонд гарантував українцям, що в поточному місяці буде забезпечений фінансовим ресурсом в повному обсязі, а в 2019 р. навіть підвищать пенсії.

Пенсійний фонд повідомив, що в липні 2018 року відбулося зміщення графіка виплат пенсій у зв'язку з касовими розривами надходжень єдиного соціального внеску (ЄСВ), який є головним джерелом поповнення ПФУ. "Зміщення графіка фінансування виплат обумовлено касовими розривами надходження єдиного соціального внеску. З початку місяця на виплату пенсій спрямовано 24,9 млрд гривень, зокрема 1,7 млрд гривень протягом 24 липня", - йдеться в повідомленні Пенсійного фонду, повідомляють Патріоти України.

Пенсійний фонд гарантував, що в поточному місяці буде забезпечений фінансовим ресурсом в повному обсязі. У той же час заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір запевнив, що виплата затриманих пенсій - питання декількох днів. "Виплати йдуть, тривають, завершення виплат ми очікуємо через кілька днів. Проводиться робота, щоб в серпні ми виплатили всі рівномірно, без зривів", - сказав він. Заступник міністра розраховує, що в наступному місяці вдасться уникнути затримок виплат пенсій.

Станом на 1 липня 2018 року в Україні налічується 11,4 млн пенсіонерів. В кінці 2017 року рамках пенсійної реформи в Україні підвищили пенсії для 10,2 млн пенсіонерів, або для 90% від їх загальної кількості. Після перерахунків середній розмір пенсій збільшився на 561,18 гривні до 2 447,95 гривні (до середини 2018 року середня пенсія зросла ще на 100 гривень), хоча для 40% пенсіонерів підвищення пенсій склало менше 200 гривень. У 2019 року в рамках індексації пенсії збираються збільшити ще на 20%.

Опублікував: Тетяна Ісічук

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...

"Для оптимізації витрат": Російський "Аерофлот" виставив на продаж службові автомобілі топ-менеджерів

середа, 30 листопад 2022, 19:53

Російський "Аерофлот" почав продавати службові автомобілі, на яких їздили топ-менеджери. За них компанія може отримати більше 17 мільйонів рублів, передають Патріоти України. Як повідомляє телегарам-канал "База", на продаж виставлено 21 автомобіль, яки...