
Україна та Іран підписали Меморандум про взаєморозуміння П'ятого засідання Міжурядової українсько-іранської спільної комісії з економічного та торговельного співробітництва. Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Тегеран висловив готовність до участі в модернізації української газотранспортної системи, організації поставок нафти до Одеси і газу Південним Парсу (район Ірану) через Туреччину і Україну до Європи.
Також в ході зустрічі міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин домовився з іранським колегою про початок участі українських проектів в модернізації енергетичної інфраструктури Ірану. Йдеться про будівництво та модернізації електромереж 400 кВ.
Крім того, сторони погодили залучення українських фахівців до обслуговування і модернізації проектів безпеки Бушерської АЕС (Іран). Також іранські партнери висловили зацікавленість в участі в приватизації українських енергетичних об'єктів.
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...
Українці за кордоном можуть оформити пенсію дистанційно - але лише за однієї умови, про яку знають не всі. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти України....