Хіти тижня. Буде "переворот"? У Росії працівники "Газпрому" влаштували бунт (відео)

У Ямало-Ненецькому окрузі Росії вже п'яту добу страйкують понад двісті вахтовиків, які працювали на колись найбагатшому підприємстві країни - ВАТ "Газпром". За словами фахівців, їм не платили зарплату вже чотири місяці, повідомляють Патріоти України з посиланням на російське видання "Сибір. Реалії".

Свої проблеми вахтовики виклали у відеозверненні до правоохоронних органів і звичайних співгромадян, яке було викладено в інтернеті. Відразу після цього до страйкуючих прямо на родовище приїхали співробітники Слідчого комітету Росії.

За словами робітників, їм не тільки припинили виплачувати заробітну плату, а й перестали годувати. А в разі, якщо вони будуть куди-небудь скаржитися, керівництво підприємства пригрозило виселити їх з вахтового містечка. Як-небудь довести сам факт працевлаштування також проблематично: трудові договори, які були на руках вахтовиків, керівництво обманним шляхом забрало у них ще раніше.

Формально вони були укладені з будівельною компанією "Північ", яка офіційно є підрядником ТОВ "Газпром Видобуток Уренгой". Керівництво останнього заявляє, що не має перед своїм партнером ніякої заборгованості - нібито всі платежі за виконані роботи по ізоляції трубопроводів були перераховані точно в строк. Однак до робочих ці гроші чомусь так і не дійшли.

У результаті стало відомо, що за фактом невиплати зарплати місцева прокуратура порушила кримінальну справу. А в уряді Ямало-Ненецького автономного округу тепер створено антикризовий штаб, в якому вже пообіцяли погасити всі заборгованості по зарплаті до 1 грудня.

Українцям введуть нові тарифи на газ уже в травні: Скільки доведеться платити

четвер, 4 березень 2021, 8:44

В Україні до 25 квітня 2021-го повинні опублікувати річні тарифи на газ, які діятимуть до 30 квітня 2022 року. Так усіх постачальників зобов'яжуть ввести пропозиції відразу на 12 місяців із фіксованою ціною. Це дозволить українцям платити за газ стабіл...

"Великого будівництва" це теж стосується? Міністр фінансів Зеленського дав прогноз на 2021 рік та закликав владу утриматись від популістичних рішень - грошей нема

четвер, 4 березень 2021, 8:20

МВФ не хоче годувати режими, котрі згортають реформи та не виконують раніше взяті зобов'язання. Відповідаючи на питання, яким буде цей рік для України, Марченко заявив, що "легше не буде". "Цього року точно не буде легше. Але і криза, впевнений, не ста...