Хіти тижня. Де дешевше: Журналісти порівняли ціни на м'ясо в Україні, Польщі та Литві

Вартість м'яса в Україні на порядок нижча, ніж у Польщі і Литві. Про це свідчать дані порталу Numbeo, повідомляють Патріоти України.

Кілограм курячої грудки у Києві коштує у середньому 82 грн. У Варшаві - 16 злотих (123 грн), у Вільнюсі - 4,4 євро (143 грн).

За кілограм яловичини кияни платять у середньому 137 грн. Жителю Варшави яловичина обходиться удвічі дорожче - 34,5 злотих (258 грн) за кілограм, жителю Вільнюса - 7 євро (225 грн).

При цьому, є продукти, вартість яких в Україні дещо вища, ніж у Польщі. Наприклад - молоко і сир. Літр молока у Києві коштує в середньому 23 грн, у Варшаві - 2,6 злотих (19 грн). Кілограм сиру обійдеться киянинові у середньому в 181 грн, жителю польської столиці - у 23 злотих (178 грн).

У Вільнюсі всі соціальні продукти харчування коштують дорожче, ніж у Києві. В цілому, вартість життя у Польщі та Литві на 42% і 67% вища, ніж в Україні.

Турецький експорт у РФ у першому півріччі досягнув восьмирічного максимуму, - західні ЗМІ

субота, 13 серпень 2022, 14:00

Експорт турецьких товарів до Росії у першому півріччі досяг восьмирічного максимуму у майже 3 млрд доларів. Про це пише Bloomberg, передають Патріоти України. Міністр транспорту Туреччини Аділь Караісмаїлоглу зазначив, що торгівля автомобілями з Росією...

Fitch і S&P погіршили рейтинг України до обмеженого дефолту

субота, 13 серпень 2022, 10:50

Нещодавно у Міністерстві фінансів заявили, що терміни погашення всіх 13 серій суверенних єврооблігацій буде продовжено на два роки. Купонні платежі також відтерміновуються на цей період. Таким чином Україна за ці два роки зможе зекономити майже 6 мілья...