Хіти тижня. Екологічна катастрофа в акваторії Дніпра: Недобросовісні китайські ділки вкотре труять Україну

Картонна фабрика в Хмельницькій області кілька раз на рік вбиває все живе у річці Хомора. Прокуратура розписується у своєму безсиллі.

Ілюстрація. Фото: ЗМІ

Увечері в п'ятницю, 27 квітня, в Хмельницькій області зафіксували нове скидання відходів у річку Хомора, повідомляють Патріоти України. Відео з місця подій поділився Олександр Коваленко у мережі Facebook.

Відзначається, що ролики зняли близько 22:00, - на них можна побачити, як з труб ТОВ "Понінківська картонно-паперова фабрика", що розташована у Полонському районі Хмельницької області, зливають відходи, через що вся річка покривається густою білою піною.

За словами місцевих жителів, вода сильно смердить вранці та ввечері. При цьому, річка тягнеться як по Хмельницькій, так і в Житомирській областях, через що страждають жителі відразу ряду населених пунктів двох областей.

"Хочу запитати у Мінекології, Баранівської районної влади, губернатора Житомирської області Ігоря Гундича скільки ще будуть забруднювати річку Хомора, і чому люди повинні нюхати ввечері і вранці цей запах. Досить набивати хабарами свої кишені, почніть щось робити", - звернувся до чиновників Коваленко.

Опублікував: Інна Мартинчук

Хіти тижня. Поки син балотується у мери Рівного, татусь допомагає агресору карати Україну: Компанія Вознюка в обхід санкцій будуватиме "Північний потік-2", - ЗМІ

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 3:00

"Екорембуд" - українська компанія, яка належить бізнесмену Володимиру Вознюку, син якого Юрій Вознюк, зараз балотується в мери міста Рівне. . Це вже не перше замовлення на території РФ. Раніше "Екорембуд" займалась підрядами у Краснодарському краї, С...

Хіти тижня. "Новый удар, или Чем обернутся новшества с тарифами на коммуналку для украинцев", - експерт

четвер, 22 жовтень 2020, 19:00

"На своем внеочередном заседании в прошедшую пятницу Кабинет министров Украины утвердил законопроект, которым установление тарифов на тепловую энергию, горячую воду, водоснабжение и водоотвод полностью передается от Нацкомиссии по регулированию энергет...