Хіти тижня. І знову - затягнути паски: Мільйони українців "ощасливили" підвищенням податку

Все просто, передвиборча "щедрість" урядовців має зворотній бік - хтось має за це платити. І населення як завжди "крайнє"

Українці отримують перші квитанції з податку на нерухомість. Платежі закріплені в процентах від мінімальної зарплати і платяться за минулий рік. З огляду на двократне зростання мінімалки, пропорційно зростуть і суми в квитанціях, тих кому пощастливилось мати зайві на думку влади метри, навіть у благеньких "хрущівках" ,чи старезних хатах, враховуючи і "зручності у дворі", зазначають Патріоти України .

Ставка податку - не більш 1,5% від мінімальної зарплати (за рішенням місцевої влади може бути і менше 1,5%). Наприклад, в минулому році за квартиру площею 90 кв.м. при ставці в 1% і "стандартної" пільзі, потрібно було заплатити податок розміром 413,4 грн. В цьому році за таку ж квартиру і при таких же умовах доведеться заплатити вже 960 грн.Палатки недорогоПляжная модаОгромный выбор купальников!

Фізособи мають два місяці з моменту, як вони отримали квитанцію, щоб заплатити податок на нерухомість, нагадує юрист Діна Дрижакова. "Відповідно до Податкового кодексу, фізичні особи зобов'язані заплатити податок протягом 60 днів після отримання повідомлення. Тобто у народу є майже два місяці. А далі починаються штрафні санкції. Якщо затримка до 30 днів - 10% від суми нарахованого податку. А якщо вже більше 30 днів - 20% від суми нарахованого податку ", - пояснює Дрижакова.

Крім того, в Податковому кодексі передбачена пеня в розмірі 120% облікової ставки. На даний момент облікова ставка становить 17%, а пеня - 20,4%.

Українське зерно піде через порти на Балтиці: Литва дала згоду на транзит

вівторок, 3 жовтень 2023, 21:05

Литва погодила створення коридору для експорту українського зерна через морські порти в Балтії. Про це повідомив міністр закордонних справ цієї країни Габріелюс Ландсбергіс, передають Патріоти України. "Росія знищує продовольство, Литва його доставляє....

Пекін зайняв досить жорстку позицію: Росія скорочує експорт електроенергії в Китай через суперечку щодо ціни

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:57

Російський державний енергетичний холдинг "Інтер РАО" почав обмежувати постачання електроенергії до Китаю після того, як Пекін не погодився купувати її за новою вищою ціною. Про це повідомляє Newsweek, передають Патріоти України. Зазначається, що Росія...