Хіти тижня. І знову - затягнути паски: Мільйони українців "ощасливили" підвищенням податку

Все просто, передвиборча "щедрість" урядовців має зворотній бік - хтось має за це платити. І населення як завжди "крайнє"

Українці отримують перші квитанції з податку на нерухомість. Платежі закріплені в процентах від мінімальної зарплати і платяться за минулий рік. З огляду на двократне зростання мінімалки, пропорційно зростуть і суми в квитанціях, тих кому пощастливилось мати зайві на думку влади метри, навіть у благеньких "хрущівках" ,чи старезних хатах, враховуючи і "зручності у дворі", зазначають Патріоти України .

Ставка податку - не більш 1,5% від мінімальної зарплати (за рішенням місцевої влади може бути і менше 1,5%). Наприклад, в минулому році за квартиру площею 90 кв.м. при ставці в 1% і "стандартної" пільзі, потрібно було заплатити податок розміром 413,4 грн. В цьому році за таку ж квартиру і при таких же умовах доведеться заплатити вже 960 грн.Палатки недорогоПляжная модаОгромный выбор купальников!

Фізособи мають два місяці з моменту, як вони отримали квитанцію, щоб заплатити податок на нерухомість, нагадує юрист Діна Дрижакова. "Відповідно до Податкового кодексу, фізичні особи зобов'язані заплатити податок протягом 60 днів після отримання повідомлення. Тобто у народу є майже два місяці. А далі починаються штрафні санкції. Якщо затримка до 30 днів - 10% від суми нарахованого податку. А якщо вже більше 30 днів - 20% від суми нарахованого податку ", - пояснює Дрижакова.

Крім того, в Податковому кодексі передбачена пеня в розмірі 120% облікової ставки. На даний момент облікова ставка становить 17%, а пеня - 20,4%.

Пенсії українцям перерахують: Хто і скільки отримуватиме з квітня

середа, 29 березень 2023, 18:59

В Україні з 1 квітня перерахують пенсії тим, хто продовжив працювати. Підвищення становитиме приблизно близько 2%. Чим вища зарплата, тим більше може бути підвищення. Із квітня щороку підвищуватимуть пенсію тим українцям, які продовжили працювати на за...

Податки в Україні повернуть до довоєнних правил: Гетманцев анонсував перевірки та штрафи

середа, 29 березень 2023, 17:56

Податкова система в Україні вже з 1 липня 2023 повернеться до норм, які діяли до повномасштабного вторгнення РФ. Йдеться не лише про відміну пільгової 2% ставки для бізнесу, а й про повернення податкових перевірок та штрафів, передають Патріоти України...