Хіти тижня. Якщо Керченський звалиться? У Криму окупанти хочуть побудувати ще один міст

В окупованому Криму планують побудувати ще один міст, він мав би з'єднувати центральну та північну частини Севастополя. Про це пише так званий віце-губернатор окупованого Севастополя Дмитро Овсянніков на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

За його словами, центр Севастополя з північною стороною зв'яже міст. "Найближчим часом ми представимо громадськості проект переходу через Севастопольську бухту. Ми розглядали різні варіанти трасувань: і тунелю, і надземного переходу. Вибраний оптимальний варіант, який влаштовує і військових", – йдеться у повідомленні.

За інформацієї влади окупантів, міст довжиною 935 метрів матиме 4 смуги для руху з максимально дозволеною швидкістю 70 кілометрів на годину.

В коментарях люди не тільки бажають успіху новій окупованій владі, а й скаржаться на попередньо провалені цією ж владою проекти. "Проблем в цьому місті вистачає, коли швидка їде по годині до людини з серцевим нападом, коли розпочато купа об'єктів, а результат один – ми міняємо підрядника", – пишуть користувачі.

Деякі ж пишуть про малу ймовірність побудувати такий міст, у зв'язку з тим, що це створить затори та перевантаження доріг: "Цілком фейковий проект. Пустити дорогу через Мельника та Багрія може тільки людина, яка там ніколи не їздив під час пік".

Буде велика "зачистка": В Україні готують масові скорочення чиновників - можуть звільнити кожного другого

понеділок, 4 липень 2022, 23:44

В Україні планують різко скоротити кількість чиновників. Кабмін пропонує скоротити кількість самих міністерств та центральних органів виконавчої влади, а також кількість та їхніх працівників, передають Патріоти України. У результаті в центральних апар...

Слава про заклад шириться, але дуже сумнівна: У російському "Вкусно і точка" продають бургери з комахами (фото, відео)

понеділок, 4 липень 2022, 21:14

Російська мережа фаст-фудів "Вкусно і точка" стрімко набирає популярності, однак дещо сумнівної. Після булочок з пліснявою росіяни помітили бургери з рештками комах, передають Патріоти України. Росія з гордістю та помпезністю відкрила мережу фаст-фудів...