Хіти тижня. "Камені з неба": У Криму паніка через обвал рубля

​У зв'язку з анонсованими новими санкціями США проти Росії, які, швидше за все, почнуть діяти з 22 серпня, в Росії стався обвал курсу рубля проти долара США і євро.

Інтернет-користувачі вже на протязі декількох днів обговорюють таку тенденцію - багато хто вважає, що це призведе до сильного стрибка цін як на території Росії, так і в окупованому Криму, передають Патріоти України.

«...падение рубля до 65 за американского друга на фоне негативных санкционных новостей существенно прибавит к росту цен на полках в магазинах, а это дополнительная инфляция и точно не 4% в год, как нам потом будут рассказывать. Как людям выживать?», - написав кримський блогер Олександр Горний.
Тим часом, блогер Twitter RoksolanaToday & Крим опублікувала фото обмінників з анексованого півострова, на яких видно, що закуповувати валюту ніхто не збирається. Вона зазначила, що у кримчан «нет денег».
Опублікував: Олег Устименко

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...

Готуйте кишені: Українці по-новому будуть платити податок на нерухомість, перевірять вартість квартир кожного

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:27

В Україні податок на нерухомість будуть стягувати з урахуванням не метражу, а вартості житла. У результаті ті, хто живе в центральних частинах міст, буде платити більше. Про це розповів глава комітету податкової, митної та фінансової політики Данило Ге...