Хіти тижня. "Камені з неба": У Криму паніка через обвал рубля

​У зв'язку з анонсованими новими санкціями США проти Росії, які, швидше за все, почнуть діяти з 22 серпня, в Росії стався обвал курсу рубля проти долара США і євро.

Інтернет-користувачі вже на протязі декількох днів обговорюють таку тенденцію - багато хто вважає, що це призведе до сильного стрибка цін як на території Росії, так і в окупованому Криму, передають Патріоти України.

«...падение рубля до 65 за американского друга на фоне негативных санкционных новостей существенно прибавит к росту цен на полках в магазинах, а это дополнительная инфляция и точно не 4% в год, как нам потом будут рассказывать. Как людям выживать?», - написав кримський блогер Олександр Горний.
Тим часом, блогер Twitter RoksolanaToday & Крим опублікувала фото обмінників з анексованого півострова, на яких видно, що закуповувати валюту ніхто не збирається. Вона зазначила, що у кримчан «нет денег».
Опублікував: Олег Устименко

"Биндеры, мы же братья!": У Росії раптом виявили, що без українських двигунів буде колапс на залізниці

п’ятниця, 15 лютий 2019, 20:52

Російські залізниці звернулися в Мінекономіки РФ з клопотанням про скасування заборони на ввезення українських електричних двигунів і генераторів. Російські залізниці (РЗ) звернулися в Мінекономіки РФ з клопотанням про скасування заборони на ввезення у...

Рятуючи банківську систему від краху: Росія розпечатує останній грошовий фонд

п’ятниця, 15 лютий 2019, 20:40

Законопроект, внесений в американський сенат республіканцем Ліндсі Гремом і демократом Бобом Менендесом, вимагає заблокувати активи і операції банків, пов'язаних зі шкідливою діяльністю Кремля за кордоном. Російська влада готова розпечатати Фонд націон...