Хіти тижня. Карма? У Росії сталася нова халепа з ракетою "Протон"

Розгінний блок "Бриз-М" у складі ракети "Протон-М" недовивів на розрахункову орбіту російський військовий супутник "Космос". Про це написало 27 грудня агентство "РИА Новости" з посиланням на джерело в російській ракетно-космічній галузі, повідомляють Патріоти України.

Співрозмовник агентства розповів, що орбіта супутника вийшла трохи нижче за очікувану. Водночас він запевнив, що нічого критичного в цьому немає, тому що бортові запаси палива супутника дають змогу це компенсувати.

24 грудня газета Міноборони Росії "Красная звезда" повідомила, що 21 грудня "здійснено успішний пуск ракети-носія важкого класу із супутником в інтересах військового відомства". Газета стверджувала, що політ відбувався у штатному режимі.

Комусь ці гроші вже не пахнуть?: ЄС відмовився від санкцій проти алмазного гіганта Росії, який спонсорує Кремль

середа, 5 жовтень 2022, 21:43

Європейський союз не буде вводити санкції щодо алмазодобувної компанії з Російської Федерації. "Алрос" не увійшов до восьмого пакету санкцій. Про це пише EUobserver, передають Патріоти України. Бельгійські дипломати та лобісти антверпенського Всесвітнь...

Путін доручив уряду РФ анексувати Запорізьку АЕС

середа, 5 жовтень 2022, 19:11

Тепер Росенергоатому санкцій не уникнути, за що так переймались у Москві. Своїм «указом» диктатор доручив російському уряду забезпечити «прийняття у федеральну власність об'єктів використання атомної енергії Запорізької АЕС та іншого майна, яке є необх...