Хіти тижня. Карма? У Росії сталася нова халепа з ракетою "Протон"

Розгінний блок "Бриз-М" у складі ракети "Протон-М" недовивів на розрахункову орбіту російський військовий супутник "Космос". Про це написало 27 грудня агентство "РИА Новости" з посиланням на джерело в російській ракетно-космічній галузі, повідомляють Патріоти України.

Співрозмовник агентства розповів, що орбіта супутника вийшла трохи нижче за очікувану. Водночас він запевнив, що нічого критичного в цьому немає, тому що бортові запаси палива супутника дають змогу це компенсувати.

24 грудня газета Міноборони Росії "Красная звезда" повідомила, що 21 грудня "здійснено успішний пуск ракети-носія важкого класу із супутником в інтересах військового відомства". Газета стверджувала, що політ відбувався у штатному режимі.

З 2020 року супутникові тарілки стануть набагато менш привабливими

вівторок, 23 липень 2019, 19:58

На початку наступного року супутниковий сигнал найпопулярніших українських телеканалів буде закодовано. Уже на початку наступного року супутникове телебачення в Україні буде закодоване. На такий крок ідуть найбільші українські телеканали. Вони твердять...

Разом із відсотками: Суд дозволив стягнути 1,3 мільярда доларів з РФ за активи "Ощадбанку" в Криму

вівторок, 23 липень 2019, 12:30

Суд постановив стягнути з Росії не лише вартість захопленого нею майна, а й відсотки, які нараховуються з березня 2014 року. Київський апеляційний суд задовольнив заяву "Ощадбанку" і дав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу п...