Хіти тижня. "Країні-бензоколонці" фсьо?: У мережу потрапило показове фото з окупованого Донбасу

В Донецьку закінчився бензин, проблеми з поставками якого з Росії раніше виникли на окупованому Донбасі.

Про це на своїй сторінці в Twitter розповів російський журналіст і фотограф Василь Максимов, передають Патріоти України.

Журналіст розповів, що друзі прислали йому фото "типової" заправки, розташованої в Будьонівському районі Донецька навпроти Майського ринку на розі вулиць 230-ї стрілецької дивізії і Нижньокурганської. На фото видно, що на заправці закінчилися всі види бензину, і в продажу залишилося лише дизельне паливо.

"У Донецьку з бензином погано все", - підсумував Максимов.

"Уже збився з рахунку в який раз, якщо не раз в квартал, то раз на півроку точно", "Шахтарським" танкам бензин не потрібен. А поцупити можна тільки дт", - додали в коментарях.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Новый удар, или Чем обернутся новшества с тарифами на коммуналку для украинцев", - експерт

четвер, 22 жовтень 2020, 19:00

"На своем внеочередном заседании в прошедшую пятницу Кабинет министров Украины утвердил законопроект, которым установление тарифов на тепловую энергию, горячую воду, водоснабжение и водоотвод полностью передается от Нацкомиссии по регулированию энергет...

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.