Про це на своїй сторінці в Twitter розповів російський журналіст і фотограф Василь Максимов, передають Патріоти України.
Журналіст розповів, що друзі прислали йому фото "типової" заправки, розташованої в Будьонівському районі Донецька навпроти Майського ринку на розі вулиць 230-ї стрілецької дивізії і Нижньокурганської. На фото видно, що на заправці закінчилися всі види бензину, і в продажу залишилося лише дизельне паливо.
"У Донецьку з бензином погано все", - підсумував Максимов.
"Уже збився з рахунку в який раз, якщо не раз в квартал, то раз на півроку точно", "Шахтарським" танкам бензин не потрібен. А поцупити можна тільки дт", - додали в коментарях.
В Донецке с бензином плохо все. Друзья прислали сегодня фото: типичная АЗС напротив Майского рынка на углу улиц 230-й стрелковой дивизии и Нижнекурганской, Буденновский р-н: pic.twitter.com/pQjceibJSQ
— VASILY MAXIMOV (@vasilymaximov) 27 травня 2018 р.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...