Хіти тижня. На Росії сталася велика НП на будівництві чергового мосту (відео)

В інтернеті оприлюднили моторошне відео, на якому зафіксовано велику НП на будівництві міжнародного моста через Амур у Російській Федерації.

Відповідний ролик на своїй сторінці в Twitter розмістив Віталій С, передають Патріоти України.

"На будівництві міжнародного моста через Амур у районі міст Благовєщенськ і Хейхе сталася аварія: обрушилися чотири прольоти робочого моста і потонув кран", - зазначив він у підписі до відео.

Як уточнюють місцеві журналісти, причиною НП став паводок. Після зниження рівня води будуть проведені заходи по відновленню зруйнованих конструкцій і продовжена робота зі спорудження моста. За попередніми даними, в результаті інциденту ніхто не постраждав.

Опублікував: Олег Устименко

Українцям доведеться повернути частину отриманої субсидії: З кого вирахують гроші

вівторок, 6 червень 2023, 2:45

Українцям, які не можуть самостійно сплатити повну вартість комунальних послуг, виплачується субсидія. При цьому деяких громадян можуть змусити повернути частину отриманих грошей. В яких випадках доведеться повернути частину одержаних грошей державі, р...

Українцям, що не мають роботи, обмежили максимальний розмір допомоги з безробіття

вівторок, 6 червень 2023, 0:28

Українцям, які втратили роботу та офіційно зареєструвалися в центрах зайнятості, належить допомога з безробіття. Через війну розмір цієї допомоги зменшили, а строк отримання виплат скоротили.На що нині може розраховувати офіційно зареєстрований безробі...