Хіти тижня. На Росії запахло "голодним бунтом": У центрі Сургута на пікет вийшли бюджетники

Примітно, що грошові виплати урізають у багатющому, на папері, нафто-газовому «Клондаку» Російської Федерації. Адже «левова частка» дістається Москві, а на місцях "просто денег нет"

Пикет бюджетников в Сургуте, 16 декабря 2018 года.

У центрі Сургута Ханти-Мансійського автономного округу 16 грудня пройшов пікет бюджетних працівників міста під гаслом «За гідну зарплату», зазначають Патріоти України. Як повідомляє «Сібірь.Реаліі», приводом послужило зміна в системі оплати праці, через що бюджетники втрачають значну частину фінансових бонусів.

Влада каже про те, що зміни ніяк не вплинуть на розмір окладу, однак самі працівники вважають, що через скасування матеріальної допомоги до відпустки і «тринадцятої зарплати» втратять до 30% свого доходу, тобто близько 150-170 тисяч рублів на рік.

Акція протесту була узгоджена адміністрацією міста, в ній взяли участь понад 40 осіб. Протестуючі розгорнули плакати з гаслами «Руки геть від наших зарплат», «Бюджетникам - гідну зарплату», «Життя сумне, зате зарплата смішна».

«У нас з Нового року вже не буде матеріальної допомоги, а в туберкульозному диспансері, де я працюю, сталася велика реорганізація, підняли годинну норму праці до 36 годин, скоротили фахівців. Але зарплата падає, її вже урізали вдвічі. Влада весь час говорять про оптимізацію бюджету, а як жити простим людям, нікого не хвилює, - розповіла кореспонденту «Сібірь.Реаліі» учасниця пікету Тетяна Кнауб.

Один з організаторів пікету, громадський діяч Сергій Чичканов зазначив, що до нього через соціальні мережі звернулися десятки людей з проханням допомогти в організації акції. З її допомогою активісти хочуть привернути увагу чиновників до проблеми.

Хіти тижня. Москва кусає лікті: Поки "Турецький потік" тупцюється на місці, Ердоган відкриває Трансанатолійський газопровід з Азербайджану в ЄС

п’ятниця, 6 грудень 2019, 14:00

Трансанатолійський газопровід (TANAP) під'єднали до Трансадріатичного трубопроводу (ТАР) в районі Іпсала турецької провінції Едірне. На урочистій церемонії під'єднання президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган сказав, що проєкт TANAP - це насамперед симв...

"Комусь - гарно, комусь - гірше": У НБУ пояснили причини зміцнення гривні і як це впливає на економіку

п’ятниця, 6 грудень 2019, 12:58

Станом на 6 грудня гривня до долара подорожчала до 23,88 грн/$. "Національний банк бере участь у торгах лише для згладжування надмірних коливань або поповнення резервів, але в принципі не має наміру або мети втручатися в курсоутворення. Отже, гривня ру...