Хіти тижня. Натхненні Маском, або Український "Байконур": Стали відомі подробиці будівництва космодрому в Україні

В Україні триває робота над проектом з будівництва космодрому, який реалізує компанія Space Logistics Ukraine.

Як повідомив один з ініціаторів проекту Валентин Гаденов в своєму Facebook, в даний час здійснюються розрахунки з територіальної складової, після чого почнеться стадія проектування самого космодрому і отримання всіх дозволів від державних органів, передають Патріоти України.
За його словами, для реалізації проекту буде потрібна навіть зміна закону про підприємництво зі зняттям обмежень для приватного бізнесу в космічній галузі, щоб будь-який бажаючий громадянин міг приєднатися до будівництва сучасної космічної інфраструктури.
«Илон Маск поменял мир и многие начинают следовать его примеру, предпочитая отдавать открытия достоянию публики. Я надеюсь, что мы постараемся пробить этот барьер бюрократии и старого мышления и здесь в Украине, так как только таким способом держава может стать значимой для планеты Земля и занять достойной место среди передовых стран», - повідомляє космоблогер.

Грошову допомогу можна отримати без статусу внутрішньо переміщеної особи: Коли та як подати заяву на виплати

четвер, 19 травень 2022, 18:44

Кабмін розширив список осіб, які можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій. Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна, передають Патріоти України. За її словами, виплати зможуть отримати мешканці територій, окупов...

По 100 грн і вище за літр? Якими будуть ціни на паливо після скасування держрегулювання

четвер, 19 травень 2022, 16:25

Паливний ринок України на третьому місяці кривавої і руйнівної війни Росії зазнав кардинальних змін. У середині травня Уряд скасував державне регулювання цін на бензин і дизельне паливо, введене рівно рік тому, передають Патріоти України. При цьому, ч...