Хіти тижня. Натхненні Маском, або Український "Байконур": Стали відомі подробиці будівництва космодрому в Україні

В Україні триває робота над проектом з будівництва космодрому, який реалізує компанія Space Logistics Ukraine.

Як повідомив один з ініціаторів проекту Валентин Гаденов в своєму Facebook, в даний час здійснюються розрахунки з територіальної складової, після чого почнеться стадія проектування самого космодрому і отримання всіх дозволів від державних органів, передають Патріоти України.
За його словами, для реалізації проекту буде потрібна навіть зміна закону про підприємництво зі зняттям обмежень для приватного бізнесу в космічній галузі, щоб будь-який бажаючий громадянин міг приєднатися до будівництва сучасної космічної інфраструктури.
«Илон Маск поменял мир и многие начинают следовать его примеру, предпочитая отдавать открытия достоянию публики. Я надеюсь, что мы постараемся пробить этот барьер бюрократии и старого мышления и здесь в Украине, так как только таким способом держава может стать значимой для планеты Земля и занять достойной место среди передовых стран», - повідомляє космоблогер.

Ляпас Путіну? Час не настав: Лукашенко не захотів переводити Білорусь на єдину валюту з Росією

понеділок, 29 травень 2023, 16:30

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко не захотів переводити країну на єдину валюту з Росією. За словами Лукашенка, це питання "не сьогоднішнього дня". Таку заяву самопроголошений президент Білорусі зробив під час зустрічі з головою центробанку Росії...

Українцям перерахують пенсії через лічені дні: Збільшення може досягти 1200 грн на місяць

понеділок, 29 травень 2023, 15:38

В Україні у червні перерахують виплати працюючим пенсіонерам. Перерахунок відбудеться заднім числом (мав пройти у квітні, але затримався через відсутність статистики). Українці на заслуженому відпочинку, які продовжили працювати, отримають у червні гро...