Хіти тижня. Натхненні Маском, або Український "Байконур": Стали відомі подробиці будівництва космодрому в Україні

В Україні триває робота над проектом з будівництва космодрому, який реалізує компанія Space Logistics Ukraine.

Як повідомив один з ініціаторів проекту Валентин Гаденов в своєму Facebook, в даний час здійснюються розрахунки з територіальної складової, після чого почнеться стадія проектування самого космодрому і отримання всіх дозволів від державних органів, передають Патріоти України.
За його словами, для реалізації проекту буде потрібна навіть зміна закону про підприємництво зі зняттям обмежень для приватного бізнесу в космічній галузі, щоб будь-який бажаючий громадянин міг приєднатися до будівництва сучасної космічної інфраструктури.
«Илон Маск поменял мир и многие начинают следовать его примеру, предпочитая отдавать открытия достоянию публики. Я надеюсь, что мы постараемся пробить этот барьер бюрократии и старого мышления и здесь в Украине, так как только таким способом держава может стать значимой для планеты Земля и занять достойной место среди передовых стран», - повідомляє космоблогер.

"Тучні роки" однозначно позаду: Рішення верхівки РФ після санкцій Заходу ще більше посилили дефіцит доходів

неділя, 5 лютий 2023, 20:15

Нафтові санкції, що почали діяти 5 грудня, попри очікування скептиків, виявились ефективними. Росія нині продає нафту майже за собівартістю, а 5 лютого набирають чинності наступні обмеження - діятимуть дві стелі цін на російські нафтопродукти. Дизельне...

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...