Хіти тижня. Натхненні Маском, або Український "Байконур": Стали відомі подробиці будівництва космодрому в Україні

В Україні триває робота над проектом з будівництва космодрому, який реалізує компанія Space Logistics Ukraine.

Як повідомив один з ініціаторів проекту Валентин Гаденов в своєму Facebook, в даний час здійснюються розрахунки з територіальної складової, після чого почнеться стадія проектування самого космодрому і отримання всіх дозволів від державних органів, передають Патріоти України.
За його словами, для реалізації проекту буде потрібна навіть зміна закону про підприємництво зі зняттям обмежень для приватного бізнесу в космічній галузі, щоб будь-який бажаючий громадянин міг приєднатися до будівництва сучасної космічної інфраструктури.
«Илон Маск поменял мир и многие начинают следовать его примеру, предпочитая отдавать открытия достоянию публики. Я надеюсь, что мы постараемся пробить этот барьер бюрократии и старого мышления и здесь в Украине, так как только таким способом держава может стать значимой для планеты Земля и занять достойной место среди передовых стран», - повідомляє космоблогер.

Німеччина офіційно відповіла на запит Москви про пришвидшений запуск "Північного потоку-2"

понеділок, 6 грудень 2021, 20:29

Влада Німеччини категорично відкинула можливість запуску в експлуатацію газопроводу "Північний потік - 2" без проведення сертифікації, передають Патріоти України. Представник Федерального міністерства економіки та енергетики ФРН Ніна-Марі Гюттлер у ход...

Власник може збанкрутіти: Україна заарештувала ще 13 російських авіалайнерів, які літали до анексованого Криму

понеділок, 6 грудень 2021, 19:20

Авіакомпанії, котрій налажать авіасудна, буде закриті високорентабельні маршрути до Європи. За матеріалами Служби безпеки України, накладено арештів на 13 літаків, які здійснювали польоти до тимчасово окупованого Криму, повідомляють Патріоти України з ...