Хіти тижня. Не має аналогів у світі: В Україні пройшли успішні випробування нової газової турбіни (відео)

Тестові випробування відбулися на Миколаївщині, де з візитом перебував президент України Петро Порошенко.

Петро Порошенко на НВК "Зоря-Машпроект". Фото:скрін відеоНа науково-виробничому комплексі газотурбобудування "Зоря-Машпроект" успішно випробували нову 32 МВт газову турбіну, яка не має аналогів у світі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив президент України Петро Порошенко, зазначають Патріоти України.

Так, під час свого візиту в Миколаївську область президент побував на заводі «Зоря-Машпроект», де і відбулися тестові випробування нової турбіни. За підсумками випробувань глава держави заявив, що ніхто в світі не здатний скласти конкуренцію продукції підприємства.

"Жодна країна не має потенціалу, який є у "Зорі". І ключове надбання підприємства - робочі руки, працівники, інженерно-технічний склад. І ми повинні зберегти цей потенціал", - сказав він.

Порошенко розповів, що "Зоря-Машпроект" вже отримала контрактів на 360 млн гривень. Він очікує, що в найближчі 2-3 роки сума контрактів збільшиться до 2,5 млрд гривень.

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...

Хто має право в умовах воєнного стану достроково вийти на пенсію за віком: Юристи пояснили алгоритм

неділя, 25 вересень 2022, 8:44

До фахівців "Юридичного порадника для ВПО" звернулася 58-річна переселенка з Харкова. За місяць до того її звільнили за скороченням штату. У новинах жінка читала, що зараз багатьом дозволяють достроково піти на пенсію. Чи так це і що для цього потрібно...