Хіти тижня. "Нереальна ...": Коболєв "наїхав" на Тимошенко

Втім, "рецепту боротьби" з Леді Ю чиновник не має...

Голова правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв назвав лідера партії ВО Батьківщина Юлію Тимошенко "популістським політиком", охарактеризувавши її обіцянку знизити ціну на газ в два рази як нереальне, передають Патріоти України з посиланням на NewsUA.


"В нашій країні можливо все. Питання [в тому], що краще: знизити ціни [на газ] для всіх, включаючи тих, кому це не потрібно, або дати грошову компенсацію включно з монетизацією, яка дозволить споживачам залишити певну частину коштів собі? <...> Я не впевнений, що [Тимошенко] піде за першим сценарієм. <...> Будь-які обіцянки будь-яких політиків знизити ціну на газ є нереальними", - зазначив Коболєв.

На питання про те, чи є у голови Нафтогазу рецепт "боротьби" з передвиборною риторикою Тимошенко, Коболєв відповів: "Поки що немає".

Коли українцям повернуть гроші за ремонти розбитого ракетами житла: У "Слузі народу" дали відповідь

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:33

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 10063, який пропонує виплату грошової компенсації за ремонт житла, здійснений громадянами власними коштами. Мовиться про ті квартири та будівлі, які були зруйновані чи пошкоджені через агресію країни-терори...

Експерт розповів, що буде з курсом у жовтні: Які чинники вплинуть на гривню

четвер, 21 вересень 2023, 17:53

Наступного місяця готівковий валютний ринок формуватимуть кілька важливих чинників, проте за всіма ознаками курсовий коридор буде в досить звичних для останнього часу межах, передають Патріоти України. Про це у коментарі УНІАН розповів начальник департ...