Хіти тижня. "Ніж у спину": Туреччина покарала РФ за агресію в Азовському морі

Окупанти в Криму бідкаються через позицію Анкари

У результаті російської агресії біля Керченської протоки, під час якої були захоплені 24 українських моряка і три корабля, Туреччина відмовилася запускати поромне сполучення з анексованим Кримом. Про це в коментарі севастопольському виданню ForPost розповів директор російського "держпідприємства" "Кримські морські порти" Олексій Волков, повідомляють Патріоти України.

"Бажаного прогресу по відновленню поромного сполучення немає, тому що санкції тільки посилилися. Ситуація стала набагато складніше і значно посилилася, особливо після арешту українських військових кораблів", - заявив він. За його словами, запуск такого сполучення можливе лише в разі міжурядових домовленостей Росії і Туреччини. Як відомо, окупаційна "влада" Криму планувала запустити поромне сполучення з Туреччиною ще восени 2018 року. Головним портом для цього повинен був стати Керченський порт.

Гривня слабшає на міжбанку та курсах НБУ

вівторок, 29 вересень 2020, 22:42

29 вересня котирування нацвалюти до долара на відкритті міжбанку встановились на рівні 28,27 - 28,29 гривні, на закритті - на рівні 28,32 - 28,34 гривні.

Прибуток за врожай з 15 соток - до $15 000: Україна стає важливим експортером коштовних прянощів

вівторок, 29 вересень 2020, 22:32

На Херсонщині фермери Віталій та Тетяня Шакало у смт Любимівка мають плани консолідувати об’єми спеції у партію для експорту? повідомляють Патріоти України з посиланням на Agravery. Зазначається, що Віталій Шакало один з перших в Україні почав вирощува...