
Росіяни почали масово забирати з банків свої валютні заощадження, що може спричинити за собою серйозні негативні наслідки для фінансової системи країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Московський комсомолець".
"Мінус $ 1,5 млрд - тільки за серпень. Далі, як кажуть, більше. Причиною тому стали численні заяви наших високопосадовців про те, що вони, мовляв, не бояться можливого відключення наших державних банків від доларових розрахунків, якими погрожують листопадові санкції, анонсовані Вашингтоном", - йдеться у матеріалі.
На думку журналістів, російське фінансове керівництво своїми заявами посилає сигнал Заходу про те, що не боїться санкцій. Однак на слова відреагували вкладники, на рахунках яких сукупно знаходиться $ 87 млрд.
У той же час, експерти побоюються, що такий масштабний відтік приватних валютних вкладів призведе до поступового ослаблення рубля і девальвації російської національної валюти.
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...