
"ПриватБанк" збирається підняти тарифи на касові послуги в своїх відділеннях. Про це заявив член правління держструктури, керівник "Роздрібного бізнесу" Олексій Шабан, повідомляють Патріоти України.
Наскільки саме – поки невідомо. У держбанку запевняють, що досі працювали з комісіями нижчими від ринкових. Там вважають, що нові ціни на касове обслуговування повинні підштовхнути людей і бізнес до більш активного використання системи інтернет-банкінгу та мобільного застосування. Ціни на віддалені сервіси пообіцяли не підвищувати.
«Платежі в касі стають зараз практично безглуздими. Так, це дорогі платежі, і якщо клієнт готовий заплатити за те, щоб касир набрала його платіж і прийняла готівку – він може заплатити. А якщо він може сформувати платіж сам (в інтернет-банкінгу), а в касі просто здати готівку, це вже не буде платежем. Це буде просто поповненням рахунку», – розповів Шабан. Він упевнений, що нові комісійні держбанку не відштовхнуть людей. «Вважаю, що підвищення тарифів у касі не образить наших клієнтів», – зазначив Шабан.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...