Хіти тижня. "Подальша експлуатація неможлива": Стали відомі гучні подробиці роботи "Північного потоку"

Газопровід хочуть відключити влітку наступного року, хоча точні терміни будуть названі перед самим відключенням.

"Північний потік" буде зупинений для ремонтних робіт. Подальша експлуатація об'єкта неможлива, якщо не полагодити його. Ця інформація була представлена компанією NELGastransport GmbH, передають Патріоти України.

Відзначається, що "Північний потік" буде відключений приблизно на 2 тижні влітку 2019 року. Його хочуть відключити з 16 по 30 липня, хоча точні терміни будуть названі перед самим відключенням.

Фахівці говорять про те, що за одну лише добу через "Північний потік" проходить близько 170 мільйонів кубометрів газу. При цьому газопровід вже був відремонтований в цьому році. У зв'язку з цим збільшили транзит газу на територію Європи через українську газотранспортну систему.

Проте, такий об'єкт потребує належного догляду, саме тому його часто ремонтують, так як він, очевидно, нестабільний у своїй експлуатації.

Таки "зрада"? Німеччина відмовилася розглядати питання відключення Росії від SWIFT, - ЗМІ

понеділок, 24 січень 2022, 13:40

Німеччина в рамках обговорення нових санкцій проти РФ зняла з розгляду питання про її відключення від SWIFT. При цьому, було акцентовано увагу на енергетичну сферу, зазначають Патріоти України з посиланням на Euractiv. За інформацією видання, відповід...

За українських заробітчан будуть боротися! Польща ризикує програти іншій країні, але постраждає Україна, - експерт

понеділок, 24 січень 2022, 7:50

Польща може втратити лідерство за кількістю залучених на роботу українських заробітчан. Велика Британія через вихід із ЄС втратила частину працівників із сусідніх європейських країн і тепер готова забирати українців цілими сім'ями. Тоді як розвинені кр...