Хіти тижня. Порошенко зробив Європі пропозицію, від якої важко відмовитися

Президент України Петро Порошенко запропонував європейським партнерам альтернативу “Північному потоку-2” – транзит газу через Україну.

В інтерв’ю виданню Handelsblatt український президент заявив, що трубопровід не має економічно виправданої основи, передають Патріоти України.

«Існує український транзитний трубопровід. Він – значно дешевше. Може легко і недорого бути модернізований. Його можна легко побудувати. Ми були б раді залучити європейських партнерів до управління газовим підприємством», – зазначив президент.

Він також додав, що на сьогоднішній день він (транзитний трубопровід) здатний на щорічний транзит обсягів до 100 млрд кубометрів сировини. «У 2017 році це було близько 94-97 млрд, що відповідало зростанню обсягів транзиту на 15 відсотків», – розповів Порошенко.

По будівництву «Північного потоку-2» Порошенко назвав РФ «вкрай ненадійним партнером», а також висловив думку, що реалізація проекту не має «економічно виправданої основи».

«Вибачте за різкі слова, але «Північний потік-2» – це політичний хабар за лояльність до Росії», – заявив український президент.

Опублікував: Олег Устименко

Коли наступний - невідомо: П'ятий транш МВФ цьогоріч може стати для України останнім до 2020 року - S&P Global Ratings

понеділок, 23 квітень 2018, 18:45

Агентство вважає, що після проведення виборів в Україні процес формування коаліції, можливо, буде ускладненим, що може призвести до того, що переговори про нове фінансування з боку Фонду будуть відкладені. П'ятий транш кредиту Міжнародного валютного фо...

Якщо Дерипаска продасть контрольний пакет акцій "Русала", з компанії можуть зняти санкції, - Мінфін США

понеділок, 23 квітень 2018, 17:34

Як заявив глава американського Мінфіну Стівен Мнучін, компанія "Русал" потрапила під санкції за зв'язки з бізнесменом Олегом Дерипаскою, але уряд США не націлений на працьовитих людей. Міністерство фінансів США може зняти санкції з російської компанії ...