Хіти тижня. Порошенко зробив Європі пропозицію, від якої важко відмовитися

Президент України Петро Порошенко запропонував європейським партнерам альтернативу “Північному потоку-2” – транзит газу через Україну.

В інтерв’ю виданню Handelsblatt український президент заявив, що трубопровід не має економічно виправданої основи, передають Патріоти України.

«Існує український транзитний трубопровід. Він – значно дешевше. Може легко і недорого бути модернізований. Його можна легко побудувати. Ми були б раді залучити європейських партнерів до управління газовим підприємством», – зазначив президент.

Він також додав, що на сьогоднішній день він (транзитний трубопровід) здатний на щорічний транзит обсягів до 100 млрд кубометрів сировини. «У 2017 році це було близько 94-97 млрд, що відповідало зростанню обсягів транзиту на 15 відсотків», – розповів Порошенко.

По будівництву «Північного потоку-2» Порошенко назвав РФ «вкрай ненадійним партнером», а також висловив думку, що реалізація проекту не має «економічно виправданої основи».

«Вибачте за різкі слова, але «Північний потік-2» – це політичний хабар за лояльність до Росії», – заявив український президент.

Опублікував: Олег Устименко

Борги будуть у всіх! Українцям готують "удар" у платіжках

четвер, 13 грудень 2018, 17:54

У грудні споживачі газу без лічильників отримали рахунки за газ, обчислені за новими нормами споживання газу, повідомляють Патріоти України. У нижній частині рахунків інформативно зазначена сума перерахунку за час дії занижених норм, які були визнані В...

Спонсоруємо агресора? Україна купила у Росії вугілля на шалені гроші

четвер, 13 грудень 2018, 17:45

На сьогоднішній день 62% кам'яного вугілля та антрациту в Україну надходить із Російської Федерації. Протягом січня-листопада 2018-го імпортовано вугілля на майже $1,67 млрд, заявила Державна фіскальна служба, повідомляють Патріоти України. Минулого р...