Хіти тижня. Порошенко зробив Європі пропозицію, від якої важко відмовитися

Президент України Петро Порошенко запропонував європейським партнерам альтернативу “Північному потоку-2” – транзит газу через Україну.

В інтерв’ю виданню Handelsblatt український президент заявив, що трубопровід не має економічно виправданої основи, передають Патріоти України.

«Існує український транзитний трубопровід. Він – значно дешевше. Може легко і недорого бути модернізований. Його можна легко побудувати. Ми були б раді залучити європейських партнерів до управління газовим підприємством», – зазначив президент.

Він також додав, що на сьогоднішній день він (транзитний трубопровід) здатний на щорічний транзит обсягів до 100 млрд кубометрів сировини. «У 2017 році це було близько 94-97 млрд, що відповідало зростанню обсягів транзиту на 15 відсотків», – розповів Порошенко.

По будівництву «Північного потоку-2» Порошенко назвав РФ «вкрай ненадійним партнером», а також висловив думку, що реалізація проекту не має «економічно виправданої основи».

«Вибачте за різкі слова, але «Північний потік-2» – це політичний хабар за лояльність до Росії», – заявив український президент.

Опублікував: Олег Устименко

Путін все не заспокоїться: Росія введе санкції щодо України

четвер, 19 липень 2018, 10:59

ЗМІ стало відомо, що з 1 серпня Росія має ввести санкції щодо України - чекаємо на гідну реакцію нашого керівництва. Російський уряд розробляє санкції щодо України, які потім затвердить президент Володимир Путін, це інформує видання «Комерсант» із по...

"Стратегия обхода Украины по двум коридорам издала неприличный звук и тихо скончалась", - експерт про програш Кремля у газовій війні

четвер, 19 липень 2018, 0:00

Транзит через Україну робить абсолютно марними як "Турецький потік", так і "Північний потік - 2", на який Кремль "угробив" величезні кошти. На них просто не вистачить газу. Заява Путіна в Гельсінкі по транзиту газу через українську ГТС прокоментував ро...