Хіти тижня. Порошенко зробив Європі пропозицію, від якої важко відмовитися

Президент України Петро Порошенко запропонував європейським партнерам альтернативу “Північному потоку-2” – транзит газу через Україну.

В інтерв’ю виданню Handelsblatt український президент заявив, що трубопровід не має економічно виправданої основи, передають Патріоти України.

«Існує український транзитний трубопровід. Він – значно дешевше. Може легко і недорого бути модернізований. Його можна легко побудувати. Ми були б раді залучити європейських партнерів до управління газовим підприємством», – зазначив президент.

Він також додав, що на сьогоднішній день він (транзитний трубопровід) здатний на щорічний транзит обсягів до 100 млрд кубометрів сировини. «У 2017 році це було близько 94-97 млрд, що відповідало зростанню обсягів транзиту на 15 відсотків», – розповів Порошенко.

По будівництву «Північного потоку-2» Порошенко назвав РФ «вкрай ненадійним партнером», а також висловив думку, що реалізація проекту не має «економічно виправданої основи».

«Вибачте за різкі слова, але «Північний потік-2» – це політичний хабар за лояльність до Росії», – заявив український президент.

Опублікував: Олег Устименко

"Про РСЗВ "Ураган" та українських шпигунів, які все бачать", - Снєгирьов

четвер, 21 березень 2019, 10:45

За останніми повідомленнями місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", місцем постійної дислокації РСЗВ бойовиків є полігон поблизу н.п. Хрустальний (колишній Красний Луч). Свого часу, "Права Справа" повідомляла про дислокацію поблизу військо

Український "Руслан" перевіз з Канади до Польщі літак часів Другої світової війни (фото, відео)

четвер, 21 березень 2019, 0:18

Після війни цей DC-3 потрапив до Канади, де працював, як цивільний транспортний літак, після чого довгий час буквально припадав пилюкою в одному з канадських музеїв. Український Ан-124 минулого тижня перевіз літак Douglas DC-3 часів WWII з Канади в Пол...