Хіти тижня. Порошенко зробив Європі пропозицію, від якої важко відмовитися

Президент України Петро Порошенко запропонував європейським партнерам альтернативу “Північному потоку-2” – транзит газу через Україну.

В інтерв’ю виданню Handelsblatt український президент заявив, що трубопровід не має економічно виправданої основи, передають Патріоти України.

«Існує український транзитний трубопровід. Він – значно дешевше. Може легко і недорого бути модернізований. Його можна легко побудувати. Ми були б раді залучити європейських партнерів до управління газовим підприємством», – зазначив президент.

Він також додав, що на сьогоднішній день він (транзитний трубопровід) здатний на щорічний транзит обсягів до 100 млрд кубометрів сировини. «У 2017 році це було близько 94-97 млрд, що відповідало зростанню обсягів транзиту на 15 відсотків», – розповів Порошенко.

По будівництву «Північного потоку-2» Порошенко назвав РФ «вкрай ненадійним партнером», а також висловив думку, що реалізація проекту не має «економічно виправданої основи».

«Вибачте за різкі слова, але «Північний потік-2» – це політичний хабар за лояльність до Росії», – заявив український президент.

Опублікував: Олег Устименко

Зате гроші на війну є: "Пенсионеры РФ остались без части пенсии до 2020 года", - Злий Одесит

понеділок, 24 вересень 2018, 17:23

"Эпопея с "заморозкой" накопительной части пенсий россиян достигла апогея", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Когда в 2014 году в РФ впервые была проведена так называемая "заморозка" накопительной части пе...

Стосується прописки: У Кабміні розвіяли ще один популярний міф про субсидії

понеділок, 24 вересень 2018, 6:11

Новий порядок отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг не містить вимог виписувати осіб, які не проживають за місцем реєстрації. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева в ході "години запитань до уряду", повідомляють Патріо...