
З 1 січня 2019 року українські споживачі електроенергії будуть укладати договори на її постачання та розподіл. Про це розповіла на своїй сторінці у Facebook очільниця НКРЕКП Оксана Кривенко, повідомляють Патріоти України.
За словами Кривенко, у майбутньому році в країні введуть модель системи договірних відносин на роздрібному ринку електричної енергії − згідно із законом «Про ринок електричної енергії».
Зазначається, що з 2019-го всі енергопостачальні компанії будуть зобов'язані відокремити свою діяльність з розподілу електроенергії від інших видів діяльності вертикально інтегрованого підприємства (обленерго), у тому числі, і шляхом створення електропостачальника.
«Причому договір про постачання енергії передбачає її комерційний продаж споживачеві в якості товарної продукції», - підсумувала Кривенко.
Європейський Союз фіксує рекордні обсяги імпорту українського морозива, продовживши багаторічну тенденцію зростання поставок, передають Патріоти України з посиланням на UkrAgroConsult та дані Євростату. У 2025 році країни Євросоюзу придбали 9,9 тис. то...
Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання, передають Патріоти України з посиланням на Reute...