Хіти тижня. Росії не віддамо, собі - не по кишені: Стало відомо, чий флот може поповнити збудований на 75% ракетний крейсер "Україна"

Недобудований ракетний крейсер "Україна" проекту 1164 можуть передати Бразилії.

Це входить до офсетної частини пропозиції ДП "ДГЗІФ "УКРІНМАШ" на тендері з будівництва чотирьох корветів класу "Tamandar" в інтересах ВМС Бразилії, передають Патріоти України.

У разі укладення контракту, колишній крейсер, який знаходиться в акваторії Миколаївського суднобудівного заводу, буде відновлений та демілітаризований в Україні.

Далі доставлений в Бразилію та модернізований фахівцями від української сторони згідно вимог та нового призначення корабля відповідно до рішення Командування ВМС Бразилії.

На території Бразилії ДП "Дослідно-проектний центр кораблебудування" розробить новий повний пакет проектно-конструкторської документації в якому будуть передбачені сучасні системи озброєння, навігації, зв'язку, управління та інше.

Варто зауважити, що крейсер зберігався відповідно до стандартів та процедур у прісній воді.

27 серпня, відбудеться оголошення "короткого списку" учасників тендеру. А за два дні - переможця.

У тренді лідерства світової технології: Українські промисловці випробували екзоскелети

вівторок, 19 листопад 2019, 19:41

В енергетичному холдингу ДТЕК протестували використання екзоскелетів в роботі шахтарів та енергетиків, повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційну сторінку компанії. Пристрій, який дублює опорно-руховий апарат підсилюючи її фізичні можливост...

Триматися у лідерах світу: Україна розробила новітній апарат для дослідження поверхні Місяця

вівторок, 19 листопад 2019, 19:33

Українські конструктори з бюро «Південне» презентували проект місячного лендера з родини посадкових апаратів. Макет апарата був презентований в рамках міжнародної авіаційно-космічної виставки в Дубаї, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-...