Хіти тижня. Росії не віддамо, собі - не по кишені: Стало відомо, чий флот може поповнити збудований на 75% ракетний крейсер "Україна"

Недобудований ракетний крейсер "Україна" проекту 1164 можуть передати Бразилії.

Це входить до офсетної частини пропозиції ДП "ДГЗІФ "УКРІНМАШ" на тендері з будівництва чотирьох корветів класу "Tamandar" в інтересах ВМС Бразилії, передають Патріоти України.

У разі укладення контракту, колишній крейсер, який знаходиться в акваторії Миколаївського суднобудівного заводу, буде відновлений та демілітаризований в Україні.

Далі доставлений в Бразилію та модернізований фахівцями від української сторони згідно вимог та нового призначення корабля відповідно до рішення Командування ВМС Бразилії.

На території Бразилії ДП "Дослідно-проектний центр кораблебудування" розробить новий повний пакет проектно-конструкторської документації в якому будуть передбачені сучасні системи озброєння, навігації, зв'язку, управління та інше.

Варто зауважити, що крейсер зберігався відповідно до стандартів та процедур у прісній воді.

27 серпня, відбудеться оголошення "короткого списку" учасників тендеру. А за два дні - переможця.

Хіти тижня. Газон на даху і скляні панелі: Метро на Виноградар обіцяють оформити незвичним чином

понеділок, 10 серпень 2020, 0:35

Зараз будівельники займаються зміцненням котловану з боку примикання до конструкції тунелів вестибюля майбутньої станції "Мостицька". Метро на Виноградар обіцяють відкрити в грудні 2021 року. Будівництво двох нових станцій - "Мостицька" і "Проспект Пра...

Надходження валюти в Україну суттєво впаде: Ціни на вітчизняну пшеницю стрімко падають

неділя, 9 серпень 2020, 22:27

Виробники стримують продажі пшениці в очікуванні зростання цін. Внаслідок нижчої, ніж торік, урожайності виробники стримують продажі пшениці в очікуванні зростання цін. У липні трейдери були змушені підвищувати ціни задля формування експортних партій п...