Хіти тижня. Ще один тарифний "сюрприз": Українцям підготували неприємне нововведення (деталі)

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), за пропозицією оператора "Укртелеком" підвищила граничні тарифи на фіксовану телефонію в Україні. Відповідне рішення вступило в силу в четвер, 1 листопада, повідомляють Патріоти України.

Тепер максимальна абонплата для населення за дротяний телефон без погодинної оплати місцевих дзвінків, підключений по окремій лінії, збільшилася з 43,85 грн до 51,3 грн.

Розмір максимальної абонплати за аналогічну послугу для підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців з 1 листопада 2018 збережеться в розмірі 55,96 грн.

Максимальна абонплата для населення за основний телефонний апарат, підключений за спареною схемою без погодинної оплати місцевих дзвінків збільшилася з нинішніх 35,08 грн до 37,7 грн.

При цьому максимальна абонплата за аналогічну послугу для підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців з 1 листопада 2018 зменшилася з 44,77 грн до 42,55 грн для бюджетних організацій - до 43,47 грн для всіх інших.

Гетманцев розповів, куди вкласти гроші, щоб обійти всі перевірки та фінансовий моніторинг

неділя, 11 червень 2023, 4:15

Українці можуть вкласти гроші у військові облігації та при цьому витратити практично будь-які свої гроші. Якщо у випадку з банківським депозитом необхідно надати документ про походження коштів та довести, що вони не зароблені у тіні, то при купівлі обл...

Пенсіонерам в Україні збільшать пенсії на 570 грн: Хто може розраховувати на доплати

субота, 10 червень 2023, 21:23

В Україні пенсіонери можуть отримувати доплати до основного розміру пенсії. Суми залежатимуть від віку громадян, які на них претендують, передають Патріоти України. Надбавки надаються пенсіонерам віком від 70 років. Такі люди мають право щомісяця отрим...