Хіти тижня. Скрепи позеленіють від заздрощів: Українська ракета успішно пройшла випробування у Техасі (відео)

Випробування в горизонтальному положенні тривало 60 секунд та було визнано успішним.

Українська ракета успішно пройшла випробування у Техасі. Фото: uprom.info.

Приватна космічна компанія Firefly Aerospace провела черговий тест двигуна маршової ступені майбутньої ракети-носія Alpha, передають Патріоти України.

Випробування в горизонтальному положенні тривало 60 секунд та було визнано успішним. Тестовий політ “Альфи” з трьома такими двигунами попередньо заплановано на грудень з майданчика бази ВПС США Ванденберг у Каліфорнії.

У 2017 році Firefly Aerospace викупив український бізнесмен Макс Поляков. Офіси компанії розташовані в американському Остіні та українському Дніпрі. Основне виробництво вузлів ракети зосереджено в штаті Техас, однак частково обладнання розробляється і в Україні.

Джерело: LIGA.net

Хіти тижня. "Армата" ридає у болотах середньої полоси Росії: Україна стає головною "берегинею" турецьких танків

п’ятниця, 24 травень 2019, 13:00

Український "Заслон-Л" може стати основою танкового захисту турецьких танків. Турецька армія має одну з найбільших армій серед країн НАТО, значні за розміром сухопутні війська та танкові частини, які зараз активно задіяні в операціях на кордоні країни....

Швиденько наздоганяємо "Золотий мільярд": Коли в Україні на повну запрацює 5G

п’ятниця, 24 травень 2019, 6:55

Для запуску 5G необхідно провести перемовини з телемовниками та військовими... Запуск технології швидкісної передачі даних 5G в Україні можливий уже з 2020 року. Наразі триває аналіз частот, які можна використовувати для цього. Про це повідомив голова ...