
НАК "Нафтогаз України" розраховує на добровільну виплату російським "Газпромом" $2,6 млрд за рішенням Стокгольмського арбітражу. Як заявив в ефірі "Радіо НВ" головний комерційний директор компанії Юрій Вітренко, опрацьовуються й інші сценарії стягнення заборгованості, повідомляють Патріоти України.
"Якщо вони ("Газпром". - Ред.) не сплатять, тоді, відповідно, їхні активи, що ми вже заарештовуємо по всій Європі, будуть реалізовуватися на аукціонах, і ми повинні отримувати гроші як надходження від реалізації цих активів на аукціонах", - сказав Вітренко.
Він також не виключив сценарію, за якого "Нафтогаз" стане власником заарештованих активів російського монополіста.
"Якщо вони не будуть реалізовані (їх ніхто не купить, наприклад), тоді окреме питання: чи буде "Нафтогаз" брати участь у таких аукціонах, чи буде "Нафтогаз" потім власником цих активів. Але поки це питання не розглядається, ми очікуємо отримати живі гроші від "Газпрому", - пояснив Вітренко.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...