
НАК "Нафтогаз України" розраховує на добровільну виплату російським "Газпромом" $2,6 млрд за рішенням Стокгольмського арбітражу. Як заявив в ефірі "Радіо НВ" головний комерційний директор компанії Юрій Вітренко, опрацьовуються й інші сценарії стягнення заборгованості, повідомляють Патріоти України.
"Якщо вони ("Газпром". - Ред.) не сплатять, тоді, відповідно, їхні активи, що ми вже заарештовуємо по всій Європі, будуть реалізовуватися на аукціонах, і ми повинні отримувати гроші як надходження від реалізації цих активів на аукціонах", - сказав Вітренко.
Він також не виключив сценарію, за якого "Нафтогаз" стане власником заарештованих активів російського монополіста.
"Якщо вони не будуть реалізовані (їх ніхто не купить, наприклад), тоді окреме питання: чи буде "Нафтогаз" брати участь у таких аукціонах, чи буде "Нафтогаз" потім власником цих активів. Але поки це питання не розглядається, ми очікуємо отримати живі гроші від "Газпрому", - пояснив Вітренко.
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...