Хіти тижня. Спір "Нафтогазу" і "Газпрому": Стало відомо, якими будуть наслідки для Росії

НАК "Нафтогаз України" розраховує на добровільну виплату російським "Газпромом" $2,6 млрд за рішенням Стокгольмського арбітражу. Як заявив в ефірі "Радіо НВ" головний комерційний директор компанії Юрій Вітренко, опрацьовуються й інші сценарії стягнення заборгованості, повідомляють Патріоти України.

"Якщо вони ("Газпром". - Ред.) не сплатять, тоді, відповідно, їхні активи, що ми вже заарештовуємо по всій Європі, будуть реалізовуватися на аукціонах, і ми повинні отримувати гроші як надходження від реалізації цих активів на аукціонах", - сказав Вітренко.

Він також не виключив сценарію, за якого "Нафтогаз" стане власником заарештованих активів російського монополіста.

"Якщо вони не будуть реалізовані (їх ніхто не купить, наприклад), тоді окреме питання: чи буде "Нафтогаз" брати участь у таких аукціонах, чи буде "Нафтогаз" потім власником цих активів. Але поки це питання не розглядається, ми очікуємо отримати живі гроші від "Газпрому", - пояснив Вітренко.

Недоімперію закабаляють ще більше: Пекін відмовився від пропозицій Москви щодо фінансування спорудження нових газогонів і тисне на Росію з цінами на "блакитне паливо"

вівторок, 28 листопад 2023, 11:00

Китай хоче, аби Росія пішла на чергові поступки заради "партнерства", зажадавши нових знижок на газ. Китай не хоче будувати мегапроект із РФ та Проект газопроводу «Сила Сибіру-2», який Кремль розраховує протягнути до Китаю, щоб замінити «Газпрому» втра...

Як українцям можна купити стаж для пенсії - опубліковано інструкцію

вівторок, 28 листопад 2023, 10:58

В Україні пенсіонери можуть "купити" страховий стаж собі або іншим особам. Для цього необхідно укласти Договір з Пенсійним фондом (ПФУ). Про це йдеться в заяві Пенсійного фонду. Договір укладається в електронній формі через вебпортал електронних послуг...