Хіти тижня. "Таковы "крепкие хозяйственники". Вот почему продукция их заводов не нужна Европе", - Казанський

Гроші на комп'ютери "зажав" Скудар, а винні Сорос, американці і Євросоюз.

"Пише співробітник Новокраматорського машинобудівного заводу. Хохма в тому, що власник цього заводу - колишній нардеп від "Партії регіонів" Георгій Скудар, весь час скаржився, що його продукція незатребувана в ЄС, а затребувана головним чином на російському ринку, тому Україні потрібно в Митний союз. І пост конструктора НКМЗ наочно пояснює, чому так відбувалося", - зазначає відомий журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Скударь, состояние которого оценивается примерно в 200 млн долларов, не смог за долгие годы даже нормальные компы себе на производство купить. И за это его нежелание вкладываться в собственный завод и производить конкурентоспособную продукцию должны были заплатить все граждане Украины.

Деньги на компьютеры зажал Скударь, а виноваты Сорос, американцы и Евросоюз.

На этих выборах Скударь поддерживает Вилкула. Недавно Вилкул приезжал в Краматорск на НКМЗ, и там вместе со Скударем ругал власть за утрату рынков СНГ. Мол, экспорт упал, продукция наших заводов не пользуется спросом. Ну так вы бы еще каменные топоры на производстве использовали – такой бы спрос увидели, что мама не горюй.

Купите нормальные компьютеры, жлобьё!"

У Yasno відреагували на обурення громадян, чому електрики немає, а платіжки ростуть

неділя, 29 січень 2023, 8:00

Сума в квитанціях за електроенергію може зрости, незважаючи на обмеження електропостачання, через підвищене споживання електрики після відновлення її подачі, а також у разі несвоєчасної передачі показань лічильників. Про це заявив гендиректор постачаль...

Закрутять гайки! Бізнесу в Украіні повертають не лише колишні податки, але й усі штрафи

неділя, 29 січень 2023, 6:48

Бізнесу повернуть довоєнну систему оподаткування. Платити податки за спрощеною схемою підприємці не зможуть. Натомість повертають штрафи, пов'язані з ігноруванням РРО. Кабмін рішуче налаштований повернути колишні податки і штрафи вже з 1 липня цього ро...